Obserwuj w Google News

Skiba nie zaprosił na ślub własnego syna. Tytus zdradził powód

2 min. czytania
21.08.2023 16:55
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska 19 sierpnia wzięli ślub. Na uroczystości zabrakło jednak 25-letniego syna muzyka Big Cyc. Tytus Skiba skomentował nieobecności na ślubie ojca w rozmowie z serwisem ShowNews.pl.

Ślub Krzyszysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
fot. Instagram:@skibabigcyc

W sobotę 19 sierpnia odbył się ślub Krzysztof Skiby i Karoliny Kempińskiej. Uroczystość miała miejsce w Łodzi. Ślubu parze udzieliła prezydent miasta, Hanna Zdanowska. Na weselu bawiło się liczne grono gości, w tym zaprzyjaźnieni z nowożeńcami celebryci. Pojawili się m.in. Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz i Jacek Kawalec oraz muzycy zespołu Big Cyc, którzy zaśpiewali Skibie i jego żonie fragment piosenki "Facet to świnia".

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba nie zaprosił na ślub syna

Niestety w ceremonii nie wziął udziału syn Krzysztofa Skiby. 25-letni Tytus wyjawił w  rozmowie z serwisem ShowNews.pl, że nie otrzymał zaproszenia na ślub. Powodem miały być nie najlepsze relacje ze słynnym ojcem. 

- Nie byłem obecny [na ślubie ojca - przyp. red.]. Nie mam z ojcem kontaktu od niemal 1,5 roku. Nie dostałem zaproszenia - powiedział Tytus Skiba w rozmowie z ShowNews.pl. 

Syn gwiazdora Big Cyc kilka miesięcy temu w wywiadzie dla "Repliki" wspominał, że Skiba z racji swojego zawodu był "ojcem z gatunku nieobecnych", przez co trudno było im się do siebie zbliżyć. 

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu 

W 2022 roku Tytus Skiba zrobił coming out i wyznał, że jest osobą biseksualną. O swojej orientacji powiedział najpierw matce, gdy miał 17 lat. Ojciec dowiedział się później, bo jak wspominał Tytus, nigdy nie byli ze sobą zżyci. 

- Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej - powiedział o tacie w "Replice". 

Z kolei w "Dzień dobry TVN" podkreślił, że jego kontakty z ojcem opierały się głównie na rozmowach o muzyce, polityce i wspólnych zainteresowaniach. - Ale nie rozmawialiśmy o emocjach, uczuciach. Zabrakło chyba tej uczuciowości, emocjonalności, po prostu podświadomie miałem większe zaufanie do mamy - wyznał w śniadaniówce Tytus Skiba, który także jest muzykiem. 

Nie przegap
Plejada gwiazd na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
11 Zobacz galerię
fot. Instagram: @skibabigcyc