Obserwuj w Google News

Skiba wziął ślub z Karoliną Kempińską. "Wygadał się" Krzysztof Ibisz

2 min. czytania
19.08.2023 20:30
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba już po ślubie z Karoliną Kempińską. Do sieci trafiły zdjęcia z ceremonii muzyka Big Cyc i jego o 26 lat młodszej ukochanej. Nowożeńców "pobłogosławił" Krzysztof Ibisz. 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Skiba z Big Cyc poślubił Karolinę Kampińską. Ceremonia odbyła się w sobotę 19 sierpnia 2023 roku i do końca była trzymana w tajemnicy przed mediami. O tym, że Skiba i jego młodsza o ponad dwie dekady ukochana są już małżeństwem jako pierwszy zawiadomił Krzysztof Ibisz, który zamieścił na Instagramie zdjęcia z ceremonii.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba wziął ślub z Karolina Kempińską 

Uroczystość odbyła się w plenerze. Karolina Kempińska ślubowała w białej, koronkowej sukni z odsłoniętym dekoltem, a na głowie miała kwietny wianek z welonem. Skiba zaś wystąpił w klasycznym garniturze, którym zresztą kilka dni wcześniej pochwalił się na Instagramie. 

slub skiby i karoliny kempinskiejwwwd2
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official

Nowożeńcom towarzyszyło grono bliskich i przyjaciół. Wśród gości pojawił się m.in., Krzysztof Ibisz. Prezenter Polsatu zrobił sobie zdjęcia z nowożeńcami i złożył im życzenia w sieci. "Miłości na zawsze, pięknego świętowania i pięknej codzienności. Gratulacje!" - napisał na Instastory. 

slub skiby i karoliny kempinskiejwwwd2
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official

Karolina Kempińska jest drugą żoną 59-letniego Krzysztofa Skiby. Muzyk Big Cyc rozwiódł się z żoną Renatą po 30 latach małżeństwa i dość szybko oświadczył się nowej ukochanej. Karolina Kempińska ma 32 lata i na co dzień pracuje w firmie z branży IT. 

Wesele Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej miało być wegańskie 

Przed ślubem Skiba wspominał, że jego ukochana planuje wegańskie menu na weselu. Karolina Kempińska jest bowiem wielką miłośniczką zwierząt i nie chciała, aby weselna uczta odbywała się kosztem cierpienia jakiekolwiek stworzenia. Na stole miały pojawić się więc potrawy bez mięsa, m.in. wariacje na temat klasycznego schabowego i pierogów. 

- To Karolina ustalała, co będzie na stole weselnym. Oczywiście, że będzie schabowy, ale wegański. Będą makarony i różnego rodzaju pierogi. Będą wegetariańskie kotlety i burgery wegańskie. Więcej nie mogę zdradzać - wyznał w rozmowie z JastrząbPost Krzysztof Skiba. 

Na razie nieznane są szczegóły ślubu gwiazdora Big Cyc. W mediach krążyła m.in. informacja o tym, że zaślubin miała udzielić parze prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska.

Nie przegap