Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak spodziewa się trzeciego dziecka? „Ciąża jej służy”

2 min. czytania
11.08.2023 12:36
Zareaguj Reakcja

W mediach aż huczy od plotek, że Jakub Rzeźniczak spodziewa się trzeciego dziecka. Internauci dokładnie przyglądają się jego małżonce Paulinie, która jakiś czas temu zrezygnowała z obcisłych wdzianek na rzecz dresów i szerokich bluz. "Rzeźniczaki" coś ukrywają?

Jakub Rzeźniczak spodziewa się trzeciego dziecka? „Ciąża jej służy”
fot. Instagram/@paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak nie cieszy się najlepszym wizerunkiem. Piłkarz od lat ma łatkę bawidamka, w czym jedynie utwierdził publiczność, przyznając się do wielokrotnego zdradzania pierwszej żony (min. z Eweliną Tarszkiewicz, z którą doczekał się dziecka), czy nawiązywania bliższej relacji z inną kobietą ( Magdalena Stępień) w momencie, w którym walczył jeszcze o swoje małżeństwo. Sportowiec poślubił niedawno Paulinę Nowicką (dziś Rzeźniczak) i u jej boku próbuje budować nowy wizerunek. Zawodnik Kotwicy Kołobrzeg zapewnia, że po latach miłosnych afer odnalazł swoje szczęście.

Zobacz też:  Jakub Rzeźniczak zareagował na materiał o Natalii Janoszek. „Wstydziłbyś się”

Jakub i Paulina Rzeźniczak spodziewają się dziecka?

Jakub Rzeźniczak kilka miesięcy temu udzielił wywiadu osławionego mianem oszusta Żurnaliście. Piłkarz w 2-godzinnej rozmowie szczegółowo opowiedział o swoich poprzednich związkach, obsmarowując tym samym byłe partnerki. Przyznał też, że nie ma relacji ze swoją 6-letnią córką i niekoniecznie widzi możliwość jej nawiązania. Słynny wywiad obił się w mediach niemałym echem i zamiast podbudować wizerunek Rzeźniczakowi, jeszcze bardziej go „ubił”.

W trudnych momentach piłkarza wspiera aktualna żona – Paulina. Para o swoim uczuciu zapewnia dzień w dzień za pomocą Instagrama, na którym relacjonuje kolejne dobrane kolorystycznie stylizacje, spacery, wyjścia na kolacje, a nawet przytulanie się na kanapie bez koszulek. I choć na pierwszy rzut oka wszystko wygląda tak, jak wcześniej, to internauci zauważyli pewną zmianę.

Paulina Rzeźniczak jest w ciąży?

Paulina Rzeźniczak, która lubi relacjonować w sieci swoje zabawy modą, od jakiegoś czasu wybiera wygodny dres i szerokie bluzy. Mimo wszystko na zdjęciach można zauważyć, że coś na poziomie brzucha lekko się zaokrągla.

- Ciąża jej służy; - Ojoj, ktoś tu ukrywa brzuchola; - Na bank ciąża; - Ktoś tu promienieje; - Od jakiegoś czasu widać taki błysk w oku Pauliny – czytamy w komentarzach pod najnowszym postem Pauliny Rzeźniczak.

Gdy w sieci pojawiły się pierwsze plotki na ten temat, Paulina Rzeźniczak zablokowała możliwość komentowania swoich postów. Teraz na komentarze dotyczące rzekomej ciąży po prostu nie odpowiada.

Nie jest tajemnicą, że "Rzeźniczaki" już raz spodziewali się potomstwa. Piłkarz wyznał, że jego żona była już w ciąży, ale poroniła, co zbiegło się w czasie ze śmiercią jego syna Oliviera.

Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka
5 Zobacz galerię
fot. Instagram/screen
Nie przegap