Obserwuj w Google News

Magdalena Stępień wydaje książkę? Chce opowiedzieć o swojej trudnej przeszłości

2 min. czytania
27.07.2023 14:05
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień w wywiadzie z Małgorzatą Ohme zdradziła, że ma za sobą bardzo trudną przeszłość i nie mówi tu tylko o śmierci swojego dziecka. Modelka dodała też, że po tym, jak publika pozna jej prawdziwą historię, będzie mogła zmienić zdanie na jej temat.

Magdalena Stępień wydaje książkę? Chce opowiedzieć prawdę
fot. Ola Skowron/East News

Magdalena Stępień pierwszy raz szerszej publice dała się poznać jako uczestniczka 5. edycji „Top Model”. Parę lat później o Stępień znów zrobiło się głośno po tym, jak związała się z Jakubem Rzeźniczakiem. Para doczekała się dziecka, jednak jeszcze przed rozwiązaniem zapadła decyzja o rozstaniu. Niestety chłopiec żył zaledwie rok – zmarł z powodu nowotworu.

Zobacz też:  Ewelina Taraszkiewicz mówi o brudach na Rzeźniczaka. „Mam nowe dowody”

Magdalena Stępień pierwszy raz o wywiadzie Jakuba Rzeźniczaka

Kilka tygodni temu Jakub Rzeźniczak udzielił obszernego wywiadu u Żurnalisty, w którym dość mocno uderzył w swoje byłe partnerki. Oberwało się również Magdalenie Stępień, jednak ta postanowiła nie komentować słów byłego partnera. Złamała się jednak w rozmowie z Małgorzatą Ohme:

- Milczę i cierpię wewnątrz, pewne rzeczy zostawiam dla siebie i nie komentuję, bo nie ma to sensu. Taka walka może trwać latami, ja coś powiem, on coś powie i będziemy całe życie się przepychać. Będziemy mieć swoje dzieci, rodziny... On już ma. Czy chcemy, żeby te dzieci czytały takie przepychanki? Ja nie potrzebuję wyciągać brudów z przeszłości, żeby komuś zaszkodzić – powiedziała Magdalena Stępień.

Ale nie tylko związek z Rzeźniczakiem i śmierć syna były dla Stępień trudnymi przeżyciami. Modelka wyznała, że na długo przed tym, jak pojawiła się w „Top Model” działo się w jej życiu naprawdę wiele.

Redakcja poleca

Magdalena Stępień pisze książkę? Chce powiedzieć prawdę

Stępień w rozmowie z Ohme wyznała, że jako młoda dziewczyna podjęła w przeszłości niekoniecznie dobre decyzje. Były one jednak motywowane trudnym dzieciństwem i brakiem ojca.

- Gdybym chciała opowiedzieć swoją całą historię, to wiele osób zmieniłoby o mnie zdanie – wyznała w wywiadzie. - (…) Chciałam (akceptacji - przyp. red.) i gdzieś tam później poszłam do tego „Top Model”, przez brak ojca popełniłam może nie błędy, ale dokonałam decyzji przed „Top Model”, których nie powinnam dokonać w tak młodym wieku, ale o tych decyzjach myślę, że niedługo każdy będzie mógł przeczytać – powiedziała Stępień.

Wiele wskazuje więc na to, że Magdalena Stępień planuje spisać swoje życie. W jakiej formie? Tego się pewnie dowiemy wkrótce.

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News