Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak po raz trzeci zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie USG. "Czekamy na ciebie" [FOTO]

2 min. czytania
10.09.2023 18:40
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spodziewają się dziecka. Ciążę ukochanej piłkarz potwierdził uroczym zdjęciem, na którym pokazuje zdjęcie USG. Fani zasypali przyszłych rodziców gratulacjami. 

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem
fot. screen: Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zostali parą w 2021 roku. Piłkarz po kilku miesiącach oświadczył się ukochanej, a w listopadzie 2022 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Były partner Magdaleny Stępień i jego małżonka starali się o dziecko, ale Paulina w czerwcu 2023 roku poroniła. Coraz częściej jednak mówiło się o tym, że Nowicka ponownie jest w ciąży, dowodem miały być niedawne zdjęcia, na których internauci dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka. Teraz domysły fanów potwierdził sam Rzeźniczak, dzieląc się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Paulina Nowicka jest w ciąży. Jakub Rzeźniczak potwierdził, że zostanie ojcem

Okazuje się, że tym razem domysły internautów okazały się prawdą. Na profilu Jakuba Rzeźniczaka na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy szczęśliwego piłkarza obejmującego żonę. Paulina Nowicka trzyma w dłoni zdjęcia USG, które nie pozostawiają wątpliwości.

Ta sama fotografia pojawiła się na jej profilu. - Czekamy na ciebie - napisali szczęśliwi przyszli rodzice. Pod postami oczywiście natychmiast zaroiło się od gratulacji od wiernych fanów Pauliny i Jakuba. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spodziewają się dziecka. Pokazali zdjęcie USG

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie wyraźnie widać ogromną radość piłkarza i jego żony z faktu, że na świat ma przyjść ich dziecko. Ich profile zostały zasypane komentarzami pełnymi gratulacji i najlepszych życzeń. - Gratulacje! Dużo zdrówka dla mamy i dzidziusia (...) No w końcu, cieszę się razem z wami (...) Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia Paula i przede wszystkim dużo siły! - czytamy. My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń.

Nie przegap
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News