Obserwuj w Google News

Paulina i Kuba Rzeźniczakowie zalani falą komplementów. Żona piłkarza pokazała brzuch

2 min. czytania
03.09.2023 18:15
Zareaguj Reakcja

Paulina Rzeźniczak wrzuciła do sieci zdjęcie z odkrytym brzuchem i mężem. Internauci zalali małżonków falą komplementów. Dlaczego?

Paulina i Kuba Rzeźniczakowie zalani falą komplementów. Żona piłkarza pokazała brzuch
fot. instagram.com/paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak, choć jest utalentowanym piłkarzem, to znacznie większy talent ma do rozkręcania afer. Wszystko to za sprawą jego perypetii sercowych. Przypomnijmy, że podczas małżeństwa z Edytą Zając zapłodnił Ewelinę Taraszkiewicz, która dziś samodzielnie wychowuje kilkuletnią córkę (swoją i Rzeźniczaka, rzecz jasna). W udzielonym ostatnio dla Żurnalisty wywiadzie przyznał, że nie ma bliskiej relacji ze swoją pierworodną i nie kwapi się do tego, by stracone lata nadrabiać. Wspomniany wywiad nie wpłynął najlepiej na wizerunek niepokornego piłkarza. Po totalnym oczernieniu swoich byłych partnerek, jeszcze bardziej stracił w oczach publiczności. Pojawiły się jednak plotki o rzekomej ciąży Pauliny.

Zobacz też:  Matka dziecka Jakuba Rzeźniczaka komentuje ciążę jego żony: „Informacja znana”

Paulina Rzeźniczak jest w ciąży?

Od tygodni plotkuje się, że „Rzeźniczaki” mogą spodziewać się dziecka. Paulina w kolejnych to udostępnianych przez siebie na Instagramie postach, skrupulatnie zasłaniała brzuch obszernymi narzutkami i bluzami (mimo fali upałów). Oliwy do ognia dolały byłe partnerki piłkarza – Magdalena Stępień i Ewelina Taraszkiewicz, które publicznie przyznały, że o ciąży żony swojego ex wiedzą już od dawna.

Niespodziewanie Paulina Rzeźniczak wyeksponowała swój brzuch. Internauci zalali ją i jej męża falą pozytywnych komentarzy. Dlaczego?

Redakcja poleca

Paulina i Kuba Rzeźniczakowie zachwycają internautów

Czyżby „Rzeźniczaki” próbowały ukrócić plotki dotyczące ciąży? Paulina wskoczyła w crop top, spodnie na gumce i szeroką, szarą marynarkę. Choć zdecydowana większość była po prostu zachwycona małżonkami i ich istnieniem, to nie zabrakło komentarzy dotyczących ciąży.

- I gdzie ten brzuszek który ostatnio wszyscy widzieli? - zapytała jedna z internautek; - Kiedy poród? - dodał z kolei ktoś inny; - Obstawiam 5/6 miesiąc – oceniła kolejna osoba.

Nie przegap
Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka
5 Zobacz galerię
fot. Instagram/screen