Obserwuj w Google News

Żona Rzeźniczaka naprawdę jest w ciąży? Opublikowała zdjęcie. Piłkarz mówi o problemie

3 min. czytania
08.09.2023 12:11
Zareaguj Reakcja

Od pewnego czasu w sieci pojawiają się pogłoski o tym, że żona Jakuba Rzeźniczaka jest w ciąży. Paulina ma ukrywać to pod luźnymi stylizacjami, ale fani i tak są przekonani, że widać już pewne zaokrąglenia. Nowe zdjęcie pary znów stało się powodem domysłów. Piłkarz skomentował to wymownie i mówi o poważnym problemie.

Paulina Rzeźniczak naprawdę jest w ciąży?
fot. Instagram/@paulina_rzezniczak/screen

Kiedy Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka powiedzieli sobie sakramentalne "tak", wiele osób przewidywało, że ich małżeństwo rozpadnie się równie szybko, co się zaczęło. Oni jednak są ze sobą już blisko dwa lata i wygląda na to, że czują się świetnie w swojej relacji. Ich fani są zdania, że piłkarz, który dotąd miał łatkę bawidamka, bardzo się przy Paulinie zmienił i dojrzał do poważnego związku. W jednym z głośnych wywiadów Rzeźniczak zdradził, że jeszcze przed ślubem jego ukochana poroniła, co było dla nich bardzo trudnym doświadczeniem. Wtedy stało się jasne, że parze nie zależy na tym, by długo cieszyć się z bycia tylko we dwójkę, ale marzą o potomstwie.

Kilka tygodni temu internauci zaczęli dopatrywać się u żony piłkarza zaokrąglonego brzuszka, a była narzeczona Rzeźniczaka, Magdalena Stępień, publicznie zaapelowała do fanów, by nie pisali jej o ciąży Nowickiej, bo ona już "wie o tym od dawna". 

Jakub Rzeźniczak zabrał głos w sprawie ciąży po komentarzach o zaokrąglonym brzuszku jego żony

Dotąd Rzeźniczakowie nieszczególnie odnosili się do pogłosek o ciąży, które jednak nie ucichły. Przeciwnie, każde nowe zdjęcie pary jest wodą na młyn plotek. Na najnowszej fotce, która pojawiła się na Instagramie, widać Paulinę Nowcką pozującą przodem w kwiecistej sukience, jednak sam brzuch jest lekko przysłonięty torebką. Niektórzy dopatrzyli się zaokrąglenia i od razu pospieszyli z komentarzami o "pięknym brzuszku". 

Piłkarz zdecydował się odpowiedzieć na słowa internautów. Nie zdementował plotek, ale zwrócił uwagę na poważny problem, z którym boryka się wiele par z show-biznesu. Chodzi mianowicie o... doszukiwanie się ciąży u znanych osób, publikujących swoje zdjęcia. Trudno wymienić wszystkie gwiazdy, u których fani stwierdzili ciążę i zdecydowanie jest to częsta sytuacja w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Jakub Rzeźniczak napisał o tym wprost, zwracając się do internautki, która dodała komentarz "piękny brzusio":

"Myśle, że warto rozmawiać o takich sprawach, bo moim zdaniem jest to problem, który w SM jest coraz poważniejszy. Nic personalnego" - stwierdził rzeczowo Rzeźniczak.

Wcześniej piłkarz wyjaśnił, że dziś ludzie tracą wyczucie co do tego, o czym można czy powinno się komuś pisać. Zauważa, że "na żywo" ludzie nie dają sobie prawa, by podchodzić i komentować różne sprawy, ale w mediach społecznościowych — już niestety tak.

"Ludzie w dzisiejszych czasach tracą jakiekolwiek wyczucie. Argument "jeśli wstawiasz coś na SM, to licz się z komentarzami". Pytanie, czy jak widzisz kogoś na żywo na ulicy, to podchodzisz i mówisz "Jesteś w ciąży lub czemu jest Pani brzydka gruba" itp.? Przecież wychodzisz na ulicę, to się licz z komentarzami. Najgorsze, że można zauważyć z dnia na dzień, że sytuacja jest coraz gorsza" - przekonuje sportowiec.

Na szczęście "brzuszkowe" komentarze były tylko jednymi z nielicznych. W większości internauci skoncentrowali się na tym, jak pięknie Paulina i Jakub wyglądają razem oraz jak dobraną są parą. Rzeczywiście, szczęście wprost z nich emanuje.

Nie przegap
Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka
5 Zobacz galerię
fot. Instagram/screen