Zamknij

Jakub Rzeźniczak już po ślubie. Internauci w szoku. "Nie ma za grosz wstydu“

29.11.2022 07:54

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są po ślubie? Para podzieliła się zdjęciami z ceremonii na plaży w Miami. Internauci ślą gratulacje, ale też besztają piłkarza.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka
fot. MICHAL KLAG/REPORTER/East News

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są już po ślubie. Polski piłkarz w ostatnich tygodniach przeżywał prawdziwą tragedię, o której rozpisywały się media. W trudnych okolicznościach zmarł syn mężczyzny oraz modelki Magdaleny Stępień. O sprawie było głośno, gdyż matka otwarcie mówiła o tragicznej sytuacji. Sprawa była dodatkowo utrudniona, bo niedługo przed narodzinami Jakub odszedł od partnerki. Teraz chwali się szczęściem z inną kobietą.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka po ślubie 

We wtorek 29 listopada, w środku nocy czasu polskiego, nowa para małżeńska podzieliła się zdjęciem ze swojego amerykańskiego ślubu na plaży. Wedle informacji portalu Styl.fm, Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka stanęli na ślubnym kobiercu w poniedziałek 28 listopada w Miami, w 11 miesięcy od zaręczyn.

W komentarzach fani gratulują parze. Nie obyło się jednak bez ciętych uwag. Internautom nie podoba się w szczególności, że ceremonia miała miejsce zaledwie w cztery miesiące od pogrzebu Oliwierka, syna mężczyzny z poprzedniego związku.

– Urządza sobie teatrzyk z nową kobietą, która nie ma za grosz wstydu – możemy przeczytać w jednym z nich.

– Ani wstydu, ani honoru, ani klasy, ani moralności za grosz – dodaje inny internauta.

Fani są podzieleni, co do decyzji podjętych przez piłkarza w ostatnich miesiącach. Inni bowiem ślą gratulacje szczęśliwej parze. 

loader

Czytaj także: Policja weźmie się za Paulinę Smaszcz? Pierwsze niepokojące doniesienia

RadioZET.pl/Styl.fm

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo