Zamknij

Policja weźmie się za Paulinę Smaszcz? Pierwsze niepokojące doniesienia

28.11.2022 22:00

Paulina Smaszcz wplątała się w poważne kłopoty? Nie tak dawno rozwścieczony Maciej Kurzajewski złożył donos na policję – była żona weszła na jego posesję, którą zajmuje też 74-letnia mama dziennikarza. „Pomponik” informuje o nowych doniesieniach w sprawie.

Paulina Smaszcz
fot. Damian KLAMKA/East News

Paulina Smaszcz wkroczyła na posesję Macieja Kurzajewskiego, ponieważ chciała upewnić się, że z psem Bono wszystko w porządku. Pojawiły się bowiem domysły, że dziennikarz pozbył się psa. Jak się okazało, czworonóg był w tym czasie ze swoim panem i miał się świetnie. Jednak Maciej Kurzajewski nie miał zamiaru przymykać oczu na działania byłej żony i złożył donos na policję. Jego mama miała być roztrzęsiona.

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski zamieszkają razem! „Rozglądają się za dużym domem”

Paulina Smaszcz będzie mieć kłopoty z policją?

- Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły  - komentował Kurzajewski dla „Super Expressu”.

Z kolei Paulina Smaszcz tłumaczyła, że nie była u mamy dziennikarza, tylko w swoim byłym (a obecnie Macieja Kurzajewskiego) domu. W rozmowie z „Super Expressem” tłumaczyła, że odbyła miłą pogawędkę z 74-latką, ucałowały się i poszła w swoją stronę.

Policja oczywiście ma obowiązek rozpatrzeć każde niepokojące zgłoszenie. „Pomponik”, powołując się na swoje źródło, informuje, że funkcjonariusze mieli już zacząć działać. Mama Macieja Kurzajewskiego ma być wkrótce przesłuchana w charakterze świadka.

- Policja działa w sprawie Smaszcz. Szykują się pierwsze przesłuchania. Na pierwszy ogień idzie mama Maćka. Cała rodzina uważa, że nikt nie może bez pozwolenia nachodzić starszej, schorowanej kobiety w domu i robić z tego show w internecie – powiedziała „Pomponikowi” bliska osoba z otoczenia dziennikarza TVP.

Maciej Kurzajewski ma podchodzić do wszystkiego ze spokojem i rozwagą. Chce też, aby sytuacja nie wpłynęła źle na nową ukochaną, Katarzynę Cichopek. Ma mu być też przykro z powodu ataków Pauliny Smaszcz.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS