Obserwuj w Google News

Będzie ślub? Ukochana Jakuba Rzeźniczaka mówi też o dziecku

2 min. czytania
14.11.2022 18:48
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak po rozstaniu z Magdaleną Stępień zaręczył się z Pauliną Nowicką. Narzeczona piłkarza odpowiedziała na pytania internautów odnośnie związkowych planów. Wielu krytykom pary zapewne znowu podniesie się ciśnienie...

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka
fot. Instagram:@jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak przeżywa żałobę po synku Oliwierze, który zmarł w lipcu po walce z rzadką chorobą nowotworową. Piłkarza wspiera nowa ukochana, Paulina Nowicka, z którą sportowiec zaręczył się rok temu.

Para od początku mierzy się z hejtem, a wszystko przez to, że piłkarz Wisły Płock związał się z Pauliną Nowicką tuż po rozstaniu z Magdaleną Stępień, która była wówczas w zaawansowanej ciąży. Raptem kilka miesięcy później sportowiec i jego wybranka zaręczyli się w Nowym Jorku. Co ciekawe, znany z licznych (i szybko kończących się) związków gwiazdor piłki zapewnił, że tym razem to już "ta jedyna" i jej nie zostawi.

Przypomnijmy, że wcześniej Jakub Rzeźniczak przyrzekał wierność Edycie Zając, lecz gdy wyszło na jaw, że piłkarz ma nieślubne dziecko, modelka wystąpiła o rozwód. 

Redakcja poleca

Jakub Rzeźniczak planuje ślub i dziecko z Pauliną Nowicką?

Skoro były zaręczyny, to pewnie niedługo dojdzie do ślubu, przynajmniej tak obstawiają internauci obserwujący poczynania Jakuba Rzeźniczaka i jego nowej miłości. Paulina Nowicka postanowiła rozwiać wątpliwości ciekawskich i odpowiedziała na kilka osobistych pytań.

Narzeczona Jakuba Rzeźniczaka nie ukrywa, że poważnie myśli o swoim związku. Pod pytaniem o ślub zamieściła wspólne zdjęcie z piłkarzem i emotikonki z parą młodą, co oznacza, że niedługo zamierzają się pobrać

Paulina chciałaby także założyć rodzinę. Zagadnięta o to, czy planuje mieć dzieci, odparła bez wahania "tak". 

paulinaa
fot. Instastories:@paulinaa_nowicka

Internauci chcieli też wiedzieć, czy ukochanej Jakuba Rzeźniczaka udało się poznać Oliwiera. Niestety okoliczności nie sprzyjały spotkaniom. Paulina przyznała, że nigdy nie miała okazji zobaczyć się z synkiem swojego narzeczonego.