Obserwuj w Google News

Paulina Rzeźniczak otwiera się na temat ciąży. Uderza w Magdalenę Stępień

2 min. czytania
11.09.2023 09:34
Zareaguj Reakcja

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie 10 września podzielili się radosną nowiną – para spodziewa się dziecka! Chociaż wcześniej na temat ciąży wygadała się Magdalena Stępień, to małżeństwo wolało poczekać z podzieleniem się informacją. Teraz Paulina Rzeźniczak otwiera się na temat stanu błogosławionego i tłumaczy, dlaczego zwlekała z jego obwieszczeniem.

Paulina Rzeźniczak otwiera się na temat ciąży
fot. screen Instagram paulina_rzezniczak

Paulina Rzeźniczak i jej mąż, Jakub Rzeźniczak, chętnie dzielą się z fanami kadrami ze swojego życia. Regularnie dają znać, co u nich słychać, ale starają się dawkować wrażliwe informacje. Tak jest na przykład z ciążą ukochanej piłkarza. Fani już od kilku tygodni podejrzewali, że celebrytka spodziewa się dziecka – zauważali szerokie swetry czy też zakrywanie brzucha kurtką.

Ciążę Pauliny Rzeźniczak niedawno potwierdziła Magdalena Stępień. Była piłkarza, ucieszona z odnalezienia ojca po latach, przy okazji przekazała, że nie chce słyszeć o Paulinie i Jakubie, oraz że od dawna wie o tym, iż kobieta spodziewa się dziecka. Na kobietę wylała się fala krytyki.

Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz trzeci zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie USG. "Czekamy na ciebie" [FOTO]

Paulina Rzeźniczak otworzyła się na temat ciąży

Paulina i Jakub poinformowali o ciąży, publikując post z fotografią, na której rozradowana para pokazuje zdjęcia z USG. Z ukochaną piłkarza skontaktował się „Pudelek” - zapytano między innymi o to, jak się czuje. Nie brakło też komentarza co do zachowania Magdaleny Stępień.

- Dzięki Bogu czuję się dobrze i zdrowie dopisuje, choć ostatni okres nie był dla nas łatwy. Chcieliśmy wiadomość o ciąży zachować jak najdłużej dla siebie, gdyż pierwsze kilka miesięcy jest zawsze pod znakiem zapytania, nie wiadomo, co może się wydarzyć i często nie ujawnia się tego faktu nawet rodzinie – tłumaczyła Paulina Rzeźniczak „Pudelkowi”.

- Cieszę się, iż w końcu mogliśmy się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną, choć nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłym doświadczeniem, zwłaszcza w tak ważnej dla nas sprawie – dodała gorzko celebrytka.

Redakcja poleca

Paulina Rzeźniczak zdobyła się też na małą odezwę do wszystkich przyszłych mam. Przypomnijmy również, że Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą wyjawił, że jego ukochana raz poroniła. Zbiegło się to ze śmiercią syna piłkarza, Oliwiera.

- Wszystkim przyszłym mamom życzę zdrowia dla nich i ich maluszków i tego, żeby były otoczone tak wielką troską i miłością, jaką każdego dnia daje mi mój mąż. A tym, którzy się starają, życzymy wytrwałości, cierpliwości i dużo wzajemnego wsparcia, bo wiemy, jak dużo to znaczy - życzyła za pośrednictwem serwisu.

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News