Obserwuj w Google News

Zaskoczenie w „Top Model”. Widzowie krytykują wybór jurorów. „Żenada”

2 min. czytania
19.11.2023 08:33

„Top Model” znowu zaskoczyło widzów. Właśnie poinformowano, kto trafił do finału 12. edycji programu TVN. Widzowie skrytykowali wybór jurorów.

Zaskoczenie w „Top Model”. Widzowie krytykują wybór jurorów. „Żenada”
fot. TVN (Top Model)

TVN zbliża się do końca emisji 12. sezonu „ Top Model”. W programie zapadły już ważne decyzje. Jurorzy zdecydowali, kto trafi do ścisłego finału. Po udziale w pokazach mody na Fashion Weeku w Kopenhadze uczestnicy musieli stawić się na sesji zdjęciowej w ogrodach królewskich. Przed obiektywem zapozowali Sofia Konecka-Menescal, Dominik Szymański, Wiktoria Darda, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk i Aleks Szynkariow. Komu z nich udało się trafić do grupy finałowej?

Znamy finalistów „Top Model”. Widzowie zaskoczeni decyzją jurorów. „Trochę żart”

W ostatnim odcinku „Top Model” gościem specjalnym była projektantka Birgitte Herskind. W jury zasiedli natomiast jak zwykle Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Ekipa modowego programu TVN chyba nie mogła dojść do porozumienia, gdyż po raz kolejny zrobiła wyjątek i postanowiła, że do finału wejdą nie trzy, a cztery osoby. Podobne przypadki miały już miejsce w poprzednich sezonach „Top Model”.

Redakcja poleca

- To chyba było najtrudniejsze podejmowanie decyzji ze wszystkich edycji - powiedziała Joanna Krupa. Następnie przewodnicząca jury „Top Model” przekazała, kto trafił do finału. Z programem TVN pożegnali się Amelia i Aleks. To oznacza, że w 12. edycji o zwycięstwo powalczą Dominik, Wiktoria, Natalia i Sofia. Ostatnia z uczestniczek od początku budzi sporo kontrowersji wśród widzów.

Sofia to 17-latka urodzona w Brazylii. Dziewczyna jest basistką w zespole hair-metalowym June 66. Finalistka „Top Model” zachwyciła jurorów oryginalną fryzurą. Gwiazdy TVN musiały być tak zapatrzone we włosy uczestniczki, że chyba nie zauważyły, że ma zaledwie 165 cm wzrostu. Widzowie od razu zwrócili uwagę, że to zdecydowanie za mało jak na modelkę. Część z nich uważa, że Sofia nie ma zamiaru robić kariery w branży modowej.

„Przecież ona jest w zespole muzycznym, to modelingiem nie będzie się zajmowała”, „To, że Sofia była wywołana przed Wiktorią i Natalią to trochę żart”, „Ciężko będzie jej znaleźć agencję i bookować pokazy przez wzrost, ale jest świetna jako fotomodelka, na każdej sesji wymiata”, „Żenada. Ja tu widzę tylko trzech potencjalnych modeli wybiegowych: Wiktoria, Dominik i Natalia” - ocenili internauci.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)