Obserwuj w Google News

Magdalena Stępień jest w ciąży? Jej nowe wideo zaskoczyło fanów

2 min. czytania
18.11.2023 21:30
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień opublikowała w sieci nowy post. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół. Od razu pojawiły się sugestie, że była ukochana Jakuba Rzeźniczaka jest w ciąży.

Magda Stępień jest w ciąży?
fot. Instagram/@magda__stepien/screen

Magdalena Stępień mimo trudów, związanych ze śmiercią synka, od kilku miesięcy stara się układać sobie życie na nowo. Po dłuższej nieobecności w mediach społecznościowych po śmierci Oliwierka, gwiazda " Top model" wróciła na Instagram, ukazując fanom swoją drogę do równowagi. Od dłuższego już czasu wiadomo, że była ukochana Jakuba Rzeźniczaka ma nowego partnera, z którym jest szczęśliwa. Do tej pory jednak nie mieliśmy okazji go zobaczyć, bo modelka stwierdziła, że nie chce już pokazywać tej strony swojej prywatności.  Przez to w mediach pojawiały się spekulacje o tym, że jej partnerem jest Robert Kochanek. Czyżby czekały ją naprawdę wielkie zmiany? Niedawny post Stępień dał fanom do myślenia.

Magdalena Stępień jest w ciąży? Uwagę zdradza pewien szczegół jej wyglądu

Magdalena Stępień w swojej działalności instagramowej często publikuje różne materiały reklamowe — tak, jak typowa influencerka. Ostatnio opublikowała materiał z live'a sprzedażowego, który prowadziła razem z inną Instagramerką. Obie dziewczyny miały na sobie czarne sukienki: osoba z reklamowanego sklepu nieco luźniejszą z lejącym się dekoltem, a gwiazda "Top model" wybrała fason obcisły, podkreślający figurę.

Redakcja poleca

Jedna z oglądających transmisję fanek od razu zwróciła uwagę na brzuch Magdy Stępień, który wydawał się nieco zaokrąglony. "Pani Madzia jest w ciąży" - napisała komentująca. Modelka zadawała się unikać stawania bokiem, a także co pewien czas odruchowo poprawiała fragment kreacji, opinający brzuch.

Magdalena Stępień jest w ciąży
fot. Instagram/magdalena__stepien/screen

Magda Stępień o ciążowych planach

Mimo traumy, związanej ze śmiercią dziecka, Magdalena Stępień nie ukrywała, że jeszcze chce mieć dzieci. Obecnie, kiedy jest znów zakochana i przekonana o tym, że Oliwier czuwa nad tym, by żyła szczęśliwie, zdawać się może, że to moment, w którym rzeczywiście mogłaby chcieć się na to zdecydować. "Teraz z pomocą mojego anioła w niebie, będę miała już same szczęśliwe chwile (...). Bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci i wierzę, że jeszcze będę je miała" - mówiła z nadzieją w rozmowie z reporterką Jastrząb Post w marcu 2023 roku. Póki co ciąża Magdy Stępień pozostaje w obszarze spekulacji.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap