Obserwuj w Google News

W "Rolniku" szykuje się prawdziwy zwrot akcji. Reżyser tajemniczo o Waldku

2 min. czytania
18.11.2023 18:47
Zareaguj Reakcja

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na finałowy odcinek. Teraz w mediach pojawił się komentarz reżysera, który podsyci emocje. Chodzi o Waldemara.

Reżyser programu "Rolnik szuka żony" tajemniczo o Waldku
fot. Hubert Komerski/TVP/East News

Powoli dobiega końca kolejna, dziesiąta już edycja programu " Rolnik szuka żony". Już niebawem wyemitowany zostanie odcinek finałowy w którym dowiemy się, jak potoczyły się losy bohaterów, a także które relacje przetrwały. Dla widzów będzie to niezwykle ciekawe spotkanie, bo rolnicy i rolniczki skonfrontują się wtedy ze swoimi kandydatami. Możemy zatem spodziewać się naprawdę ciekawych rozmów, a także szczegółów, których wcześniej w programie nie pokazano. Niedawno na łamach Faktu właśnie o ostatnim odcinku "Rolnika" mówił reżyser — Konrad Smuga. Jego słowa brzmią bardzo tajemniczo. Wygląda na to, że w finale programu czekają nas prawdziwe emocje.

Reżyser show "Rolnik szuka żony" ujawnia prawdę o Waldemarze

Waldemar jest tym bohaterem dziesiątej edycji "Rolnika", kry dotąd wywoływał największe kontrowersje. Wszyscy pamiętają skandal, który wywołał, gdy na jaw wyszło, że utrzymywał kontakty z kobietą spoza programu. W jednym z odcinków reżyser wziął Waldka na dywanik i atmosfera zrobiła się naprawdę gęsta. Można było odnieść wrażenie, że Konrad Smuga jest na rolnika naprawdę cięty. Teraz okazuje się, że nie są to uprawnione wnioski, a reżyser mówi o Waldku niemal w samych superlatywach.

Redakcja poleca

"Waldemar popełnił trochę błędów. Był kochany i chwalony na początku, a teraz ma złe notowania. Oczywiście można go krytykować, ale nie krytykujmy za rzeczy, które nam samym zdarza się robić. Też nam się zdarza nie mówić prawdy, zmieniać zdanie. To, że Waldemar jest w telewizji, sprawia, że jest hejtowany. Bohaterów moich programów zawsze uczulam na hejt" - przekazał na łamach Faktu Konrad Smuga.

Konrad Smuga zapowiada zwrot akcji w finale "Rolnika"?

Widzów miłosnego show najbardziej jednak mogą zaskoczyć tajemnicze słowa o Waldemarze, będące zachętą do obejrzenia ostatniego odcinka programu. Czyżby zapowiadał się jakiś wielki zwrot akcji? "Każda edycja ma bohatera, na którym zawiesza się uwaga. W tej edycji to jest Waldemar. Jest wspaniałym człowiekiem, choć jak wszyscy wiedzą, mieliśmy trudne momenty. Polecam obejrzenie serii do końca, bo mogą być niespodzianki" - zapowiedział Smuga.

Źródło: Radio ZET/Fakt

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP