Obserwuj w Google News

Hakiel o prawdziwych relacjach z Cichopek. A miało być tak dobrze

2 min. czytania
18.11.2023 17:13

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nawet po rozstaniu zdawali się świetnie dogadywać i utrzymywać dobre relacje dla dobra dzieci. Niespodziewanie tancerz ujawnił, jaka jest prawda. Powiało chłodem.

Marcin Hakiel o relacjach z Kasią Cichopek
fot. Pawel Wodzynski/East News/Wojciech Olkusnik/East News

Od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela minęło już wiele miesięcy. Choć we wspólnym oświadczeniu zadeklarowali, że nie będą rozgrzebywać brudów i opowiadać o zakończeniu relacji, szybko okazało się, że tancerz niekoniecznie ma ochotę milczeć. Ujawnił, że żona go zdradzała, a wkrótce, także za sprawą Pauliny Smaszcz, stało się jasne, że Kasia Cichopek romansowała z Maciejem Kurzajewskim. Podobno korzenie tej relacji sięgają jeszcze 2019 roku. Przez dłuższy czas jednak wydawało się, że tancerz i aktorka są ze sobą w wielu kwestiach zgodni - chodzi o te związane z ich pociechami. Raz w mediach pojawiły się nawet zdjęcia, jak obydwoje płakali podczas rozmowy pod przedszkolem dzieci. Teraz okazuje się, że ich relacje wcale nie są takie, jak się wydawało.

Marcin Hakiel ujawnia prawdę o relacjach z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek od miesięcy już układają swoje nowe życia — prezenterka " Pytania na śniadanie" z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz z kolejną już partnerką, Dominiką. Może się zatem zdawać, że przeszłość zostawili za sobą, a przynajmniej aktorka, która właściwie nie wspomina już o byłym ukochanym. Niestety on, choć zarzekał się, że nie będzie prał brudów publicznie, raczej nie zamierza nabrać wody w usta. Kiedy tylko pojawiają się pytania dziennikarzy o Cichopek, chętnie daje do pieca. Dowodem na to jest choćby jego niedawna wypowiedź.

Redakcja poleca

Na łamach Świata Gwiazd pojawił się krótki komentarz tancerza, w którym obnaża prawdę o relacjach z matką swoich dzieci. Kiedy padło pytanie o to, czy chce z nią spotkać się przy świątecznym stole, odpowiedział tak, że powiało arktycznym chłodem: "Z mojej strony nie ma takiej opcji po prostu. Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny" - przekazał.

Hakiel i Cichopek rozmawiają tylko przez prawników?

Niespodziewanie Hakiel dodał jeszcze kilka słów, z których wynika, że ani on, ani Cichopek nie czują potrzeby kontaktów. Tancerz przekonuje, że oni właściwie ze sobą nie rozmawiają, a różne formalności ustalają ich prawnicy. "Nasze rozstanie nie było łatwe, miłe i przyjemne, więc po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami" - ocenił w Świecie Gwiazd. Ciekawe, co na ten temat prezenterka PnŚ, ale można zakładać, że raczej nie będzie z tego komentarza zadowolona.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd/Pomponik

Nie przegap
Cichopek, jej smętna mina i szalenie droga torebka opuszczają TVP. Problemy w raju? [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive