Obserwuj w Google News

Syn Edyty Górniak zarobi ogromne pieniądze. Allan Krupa wystąpi ze znaną mamą

2 min. czytania
14.09.2023 22:31
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa już wkrótce zarobi całkiem niezłą sumkę. Młody muzyk będzie towarzyszył mamie podczas występu na imprezie „Roztańczony Narodowy”. Gaża diwy i jej syna przyprawia o zawrót głowy.

Syn Edyty Górniak zarobi ogromne pieniądze. Allan Krupa wystąpi ze znaną mamą
fot. Paweł Murzyn/East News

Allan Krupa już od jakiegoś czasu działa w polskiej branży muzycznej i występuje pod pseudonimem Enso. Młody DJ chyba zdążył się już zorientować, że w show-biznesie da się zarobić niezłe pieniądze. Swego czasu Plotek informował o wysokich stawkach muzyka za występy w klubach. Później wyszło też na jaw, ile kosztuje jego luksusowy samochód.

W rozwinięciu kariery Allana Krupy niewątpliwie pomogła jego znana mama. Edyta Górniak wystąpiła wraz z synem podczas „Sylwestra Marzeń” TVP. Widzowie mieli wiele zastrzeżeń do ich występu. Mimo to niedawno wyszło na jaw, że pojawią się oni razem na innej imprezie.

Allan Krupa zarobi krocie. Wystąpi z Edytą Górniak na „Roztańczonym Narodowym”

Dziennikarze Faktu ustalili, że Allan Krupa 30 września wystąpi u boku Edyty Górniak na imprezie „Roztańczony Narodowy”. Diwa ponoć otworzy wielki koncert i zrobi to razem z synem. Nie wiadomo jednak jaki wpływ na występ artystki będą miały ostatnie wydarzenia.

Jak donosi Pudelek, gwiazda przeżyła prawdziwy dramat na planie nowego show TVP. - Ogromna infekcja gardła dopadła ją tuż przed nagraniami. Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku - przekazał informator portalu, dodając, że do studia wezwano lekarzy.

Redakcja poleca

Pozostaje mieć nadzieję, że Edyta Górniak wyzdrowieje i oczaruje publiczność swoim głosem. Fakt przekonuje, że jeśli tak się stanie, ponoć zgarnie ona za koncert okrągłe 60 tysięcy złotych. Na tym jednak nie koniec, bowiem na wynagrodzenie może też liczyć Allan Krupa. Będzie się on jednak podobno musiał zadowolić „skromnymi” 20 tysiącami.

Nie przegap
Złamał serce Edycie Górniak, potem poszedł siedzieć. Tak dziś wygląda Dariusz Krupa
5 Zobacz galerię
fot. PIOTR ANDRZEJCZAK/EAST NEWS