Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka gwiazdą TVP. Poprowadzi nowe reality-show Telewizji Polskiej

2 min. czytania
14.02.2023 09:58
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka zostanie nową twarzą Telewizji Polskiej. Gwiazda poprowadzi miłosne reality-show TVP. Dostała pracę dzięki protekcji Aleksandra Barona?

sandra-kubicka-gwiazdą-tvp-poprowadzi-nowe-reality-show-telewizji-polskiej
fot. VIPHOTO/East News

Sandra Kubicka niedawno musiała zmagać się z doniesieniami na temat końca jej związku z Aleksandrem Baronem. Media informowały, że para ukrywa rozstanie tylko z jednego powodu. Wkrótce wyszło jednak na jaw, że wieści o rozpadzie ich relacji prawdopodobnie nie mają wiele wspólnego z prawdą, a Kubicka pochwaliła się wyjazdem na Malediwy z partnerem. Wydaje się, że już wkrótce ponownie zrobi się o głośno o modelce. Kubicka została prowadzącą nowego programu Telewizji Polskiej. O czym opowie gorące reality-show?

Redakcja poleca

Sandra Kubicka poprowadzi reality-show TVP. O czym opowie „Love me or leave me”?

Plotki o zaangażowaniu gwiazdy do nowego formatu TVP pojawiły się już w październiku. Ukochaną miał polecić osobom decyzyjnym sam Baron, który zasiada w jury „ The Voice of Poland”. Celebrytka ponoć nie miała jednak dużej konkurencji.

- Ławka nazwisk, które chciałyby pracować w TVP, jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji - donosił Pomponik.

Teraz dowiedzieliśmy się, że Telewizja Polska postanowiła zawalczyć o widzów reality-show randkowych. Czyżby moda na bikini reality dotarła nawet do publicznego nadawcy?

- „Love me or leave me” to nowy program typy reality show, który już niedługo pojawi się w serwisie TVP VOD. Prowadzącą została modelka Sandra Kubicka. Bohaterami programu są pary przygotowujące się do ślubu, które na kilka tygodni przed wydarzeniem zdecydowały się zamieszkać w willi na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria. W trakcie trwania show sprawdzają, jak bardzo się znają i czy są gotowi na ostateczny krok - miało poinformować źródło Faktu.

Tym samym Sandra Kubicka dołączyła do wydłużającej się listy prezenterek polskich programów randkowych. Modelka powalczy o widza z Klaudią El Dursi z „ Hotelu Paradise” i Edytą Zając z „ True Love” oraz „ Love IslandKaroliny Gilon i „ Love never liesMai Bohosiewicz. Na razie nie wiadomo, czy nowe show będzie ukazywać się wyłącznie na platformie TVP VOD, czy zagości także na antenie jednego z kanałów Telewizji Polskiej. Nie sądzicie, że wkrótce widzom znudzą się kolejne tego typu programy?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie