Obserwuj w Google News

Kubicka i Baron jednak się rozstali? To dlatego trzymają to w tajemnicy

2 min. czytania
19.01.2023 09:21
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka i Aleksander Baron nie poradzili sobie dobrze z wyciszeniem plotek o kryzysie w ich związku. W mediach pojawia się coraz więcej dowodów na rozstanie celebrytów. Czy Sandra i Baron już tylko udają parę?

kubicka-i-baron-jednak-się-rozstali-to-dlatego-trzymają-to-w-tajemnicy
fot. TRICOLORS/East News

Sandra Kubicka i Aleksander Baron powrócili na języki, gdy fani pary zaczęli podejrzewać, że celebryci nie są już razem. Choć modelka zdementowała pogłoski o rozstaniu z muzykiem, wkrótce pojawiły się nowe informacje, które przeczyły jej zapewnieniom o ogromnym uczuciu. Zdaniem informatora magazynu Na Żywo z Barona miała wyjść natura narcyza, a para spędziła końcówkę ostatniego wyjazdu w osobnych pokojach. Kryzys w ich związku trwa ponoć już od jakiegoś czasu. Party udało się porozmawiać z osobą z otoczenia pary, która potwierdza plotki o rozstaniu Kubickiej i Barona.

Redakcja poleca

Kubicka i Baron rozstali się przed świętami? Sandra korzysta z aplikacji randkowych

Zdaniem informatora portalu Sandra Kubicka i Aleksander Baron rozstali się jeszcze przed świętami. Choć pojawili się razem na gali na rzecz fundacji Rak'n'Rol, nie okazywali sobie przesadnej czułości. Źródło Party przekonuje, że Sandra nie tylko nie spędziła świąt z partnerem, ale poszła też sama na ślub znajomych. Na tym jednak nie koniec, bowiem modelka ma już korzystać ze specjalnej aplikacji randkowej.

- Sandra rozstała się z Alkiem jeszcze przed świętami. Stara się ułożyć swoje życie na nowo. Jest już na aplikacji Raya, to Tinder dla elit. Choć tak naprawdę… to w Alku była zakochana do szaleństwa i mam wrażenie, że do tej pory nie poradziła sobie z tym rozstaniem - miała mówić osoba z otoczenia pary.

Raya nazywana jest „Tinderem dla gwiazd”. Uzyskanie dostępu do ekskluzywnej aplikacji randkowej nie jest wcale takie łatwe. Założenie konta wymaga podania wielu informacji, które weryfikują tożsamość potencjalnego randkowicza. Profil na aplikacji w USA mają mieć między innymi Cara Delevigne, Ben Affleck, Teri Hatcher czy Matthew Perry.

Zobacz także: Sandra Kubicka o rozstaniu z Baronem. Miała tylko jedną prośbę

Skoro Kubicka i Baron się rozstali, dlaczego mieliby się razem pojawić na celebryckim evencie? Spekuluje się, że para zaprzecza rozstaniu, ponieważ nadal wiążą ich wspólne projekty. Ostatnie zdjęcie z partnerem Sandra opublikowała na Instagramie 13 grudnia, co potwierdzałoby teorię o zakończeniu ich związku jeszcze przed świętami. Modelka wybrała się też niedawno na urodzinową wyprawę na Malediwy. Obserwatorzy nie zauważyli, by towarzyszył jej muzyk.

Wierzycie w zapewnienia Kubickiej o trwaniu w związku z Baronem? A może spodziewacie się, że już wkrótce poinformują oni o rozstaniu?