Obserwuj w Google News

Kubicka reaguje na plotki o kryzysie w związku z Baronem. „Jest ciężko”

2 min. czytania
17.01.2023 10:07
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do plotek o rozstaniu z Baronem. Jak zareagowała na przykre medialne doniesienia i czy miały one coś wspólnego z prawdą o ich związku?

kubicka-reaguje-na-plotki-o-rozstaniu-z-baronem
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sandra Kubicka i Aleksander Baron tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety ostatnio pojawiły się plotki o końcu ich związku, a fani celebrytów doszukiwali się dowodów na rozstanie pary. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że juror „ The Voice of Poland” ma już za sobą kilka medialnych związków. Głośne rozstania z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską dały obserwatorom polskiego show-biznesu powód, by nie wierzyć w stałość uczuć muzyka. Sandra Kubicka postanowiła zareagować na krążące plotki o zakończeniu jej związku z Baronem. Co powiedziała?

Redakcja poleca

Sandra Kubicka komentuje plotki o rozstaniu z Baronem

W rozmowie z Jastrząb Post modelka ze smutkiem zauważyła, że część „fanów” prawdopodobnie po prostu źle im życzy.

- Wydaje mi się, że ludzie by wręcz chcieli, żeby coś takiego się wydarzyło. Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku się ekscytujesz tą relacją - powiedziała, niejako komentując „poważny” zarzut ominięcia Barona w sklejce zdjęć z 2022 roku na jej Instagramie.

Kubicka podkreśliła, że jej partner nie czyta artykułów na ich temat, więc mógł nawet nie wiedzieć o rzekomym rozstaniu z ukochaną.

- Alek na pewno nie czyta tych artykułów, ja raz na jakiś czas zajrzę, chociaż też kręcę głową, bo ile można się z tego tłumaczyć - dodała.

Zobacz także: Sandra Kubicka w nowym show TVP? Na korytarzach „wrze od plotek”

Celebrytka zaznaczyła jednak, że rzeczywiście przechodzi obecnie trudny okres. Sandra przyznała, że zmaga się obecnie z problemami z jej przedsiębiorstwem.

- U mnie w życiu jest teraz ciężko. Nie ma to nic wspólnego z Alkiem, tylko w firmie się dużo zadziało. Konkretnie w firmie cateringowej. Musiałam przejąć rolę prezesa. Na pewno jest to dla mnie nowe wyzwanie. Nie byłam na to przygotowana. Jeżeli ktoś myśli o założeniu biznesu w gastronomii, to serdecznie odradzam. Najgorzej jest z obsługą klienta. Na szczęście Alek jest w tej firmie, więc mnie wspiera - powiedziała Kubicka, jasno dając do zrozumienia, że może liczyć na wsparcie partnera w każdej sytuacji.

Myślicie, że Baron w końcu znalazł tą jedyną i stworzy z Sandrą szczęśliwy i trwały związek?