Zamknij

Wieniawa i Opozda ogłaszają rozejm, a Kubicka walkę z byłą Królikowskiego

06.11.2022 14:14

Julia Wieniawa, Joanna Opozda i Sandra Kubicka to jedne z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytki mają za sobą medialne konflikty. Były też związane z tymi samymi mężczyznami. Teraz znów jest o nich głośno.

wieniawa-opozda-kubicka-baron-królikowski
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/East News, Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka wystąpiła niedawno w „Kole Plotka”, a podczas niewinnej zabawy skomentowała swój medialny konflikt z Joanną Opozdą. Niedługo później w sieci opublikowano wspólne zdjęcie byłych partnerek Antoniego Królikowskiego - Wieniawa i Opozda bawiły się razem w klubie. Wcześniej młode aktorki nie szczędziły sobie przykrych słów.

Koniec medialnych konfliktów Wieniawy, Opozdy i Kubickiej. Panie zawarły rozejm

Konflikt Sandry Kubickiej i Joanny Opozdy rozpoczął się, gdy modelka przygarnęła psa od aktorki. Szybko oddała go jednak pod opiekę koleżanki, co nie spodobało się Joannie. Nieodpowiedzialna adopcja Kubickiej została skrytykowana przez Opozdę. Później także zdarzało im się wymieniać „uprzejmościami”. Kubicka ratowała zaś wizerunek, publicznie bijąc się w pierś na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, w którym wówczas brała udział i zabierając do studia programu zestresowane zwierzę.

Zobacz także: Sebastian Fabijański zawalczy w Fame MMA. Jest komentarz Maffashion

Niedawno Sandra wzięła udział w „Kole Plotka” i nawiązała do sporu z Joanną. Odpowiadając na pytanie, z kim ewentualnie chciałaby zawalczyć na Fame MMA, wskazała Opozdę.

Może z Joanną Opozdą, choć już się lubimy, ale wiecie, jaką mamy historię

- zażartowała, mówiąc o aktorce, z którą podobno pogodziła się na krótko przed narodzinami Vincenta, syna Opozdy i Królikowskiego.

Modelka w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post zdradziła kulisy jej relacji z aktorką.

- Wymieniłyśmy kilka zdań przed porodem. Dosłownie kilka dni przed. I chyba zakopałyśmy topór wojenny. (…) To show-biznes zrobił z nas przyjaciółki, a my się widziałyśmy trzy razy na oczy zanim wybuchła psia burza. (…) To, co wydarzyło się pomiędzy nami było strasznie dziecinne - tłumaczyła aferę Kubicka.

Zobacz także: Ola Szwed zirytowana pytaniem o Barona. Co powiedziała o byłym partnerze?

Niedługo później Opozda pochwaliła się w sieci zdjęciem z Julią Wieniawą, która kiedyś była związana z byłym mężem Joanny, Antonim Królikowskim. Byłe partnerki aktora także nie darzyły się sympatią, a ich konflikt rozpoczęło… założenie podobnej sukienki na czerwony dywan. Wieniawa zarzuciła Opoździe nadmierną inspirację jej kreacją. W odpowiedzi usłyszała, że powinna się zainspirować dokonaniami Joanny i skończyć szkołę teatralną, jeśli chce się nazywać „aktorką”.

Wydaje się jednak, że upływający czas i wspólna zabawa na imprezie pozwoliła zakończyć i ten spór, a panie pozostają w przyjaznych relacjach.

Nadążacie jeszcze w śledzeniu szybkich zmian w show-biznesowej siatce relacji polskich gwiazd?

loader
wieniawa-opozda-rozejm
fot. Screen Instagram (@dionizytenor)