Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka o rozstaniu z Baronem. Miała tylko jedną prośbę

2 min. czytania
20.01.2023 13:07
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka postanowiła zabrać głos i wypowiedzieć się na temat medialnych doniesień o jej rozstaniu z Baronem. Modelka miała do wszystkich tylko jedną prośbę. Co powiedziała?

sandra-kubicka-o-rozstaniu-z-baronem-miała-tylko-jedną-prośbę
fot. Artur Zawadzki/East News

Sandra Kubicka i Aleksander Baron od jakiegoś czasu muszą się mierzyć z doniesieniami na temat zakończenia ich związku. O rozstaniu pary plotkowali fani celebrytów, których zaniepokoił brak zdjęć ukochanego Kubickiej na jej Instagramie. Choć modelka zdementowała informacje o rozstaniu, w mediach pojawiły się wypowiedzi osób z otoczenia pary, które przeczyły jej wersji zdarzeń. Według niektórych z Barona miała wyjść natura narcyza, a Sandra nie tylko spędziła święta z dala od partnera, ale poszła też sama na ślub jej znajomych. Modelkę można też było podobno spotkać na specjalnej aplikacji randkowej dla celebrytów. Spekulowano, że gwiazdy jedynie udają uczucie, ponieważ wiążą ich wspólne projekty. Ostatecznie Kubicka zdecydowała się zabrać głos i ponownie skomentowała plotki o jej rozstaniu z Baronem.

Redakcja poleca

Sandra Kubicka dementuje plotki o rozstaniu z Baronem. Wyjechali razem na wakacje

Dziennikarze Plotka postanowili skontaktować się z modelką i zapytać ją o ostatnie doniesienia. Sandra zdecydowała się odpowiedzieć na ich pytania. Celebrytka wyjawiła prawdę o jej związku z muzykiem i poprosiła o zakończenie dywagacji na temat ich rzekomego rozstania.

- Bardzo was wszystkich proszę o zaprzestanie rozsiewania plotek i nieprawdziwych wiadomości na nasz temat — zaapelowała.

Wkrótce na Instagramie Sandry znalazło się nagranie, które jednoznacznie przeczy doniesieniom o jej rozstaniu z Baronem.

- Uciekłam kolejny raz spędzić moje urodziny na Malediwach z @alekbaron. Razem zwiedziliśmy już spory kawałek świata, a na urodziny mamy taki zwyczaj, że zabieramy się na wycieczki. W tym roku, gdy Alek spytał się mnie, gdzie chcę polecieć na urodziny, odpowiedziałam „znowu Malediwy”. Był w lekkim szoku, bo już tu byliśmy, a mieliśmy latać do miejsc, w których nas jeszcze nie było. Powiedziałam Malediwy, bo póki co to było jedyne miejsce, gdzie naprawdę wypoczęłam. Gdy rozmawiam ze znajomymi, wszyscy mówią, że to mega nudne miejsce. Fakt, tu się nie robi nic i na pewno trzeba przylecieć z osobą, z którą lubi się nie robić nic, a ja dokładnie tego potrzebuję. Ciszy i nudy z moim ulubionym człowiekiem — napisała Kubicka.

Fani gwiazd nie dopatrzyli się wcześniej Barona na wakacyjnych relacjach Kubickiej. Miejmy nadzieję, że nagranie ze wspólnego wyjazdu Sandry i Alka sprawi, że w końcu przestaną pojawiać się kolejne plotki o ich rozstaniu.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl