Obserwuj w Google News

Problemy w związku Sandry Kubickiej i Barona? Informator obnażył parę

2 min. czytania
17.01.2023 17:17
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka postanowiła zabrać głos w sprawie coraz częściej pojawiających się plotek o kryzysie w jej związku. Jeszcze w grudniu fani gwiazdy podejrzewali, że nie jest już z Baronem – nie pojawił się w podsumowaniu jej roku. Wymazała go z życia czy sielanka trwa?

Sandra Kubicka Baron
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sandra Kubicka na jakiś czas ucięła plotki, pisząc na Instagramie, że spędziła sylwestra razem z Baronem. Teraz ponownie wyjaśniła sytuację w rozmowie z „Jastrząb Post”. Gwiazda uważa, że ludzie wręcz chcą, aby w jej związku wydarzył się kryzys.

Zobacz także:  Sandra Kubicka miała wypadek w Sylwestra. Pokazała obrażenia

Sandra Kubicka rozstała się z Baronem?

- Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku się ekscytujesz tą relacją – powiedziała Sandra Kubicka w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Dodała, że Baron nie czyta artykułów na temat plotek w ich związku, za to ona sama od czasu do czasu rzuci na nie okiem. Nie chce się tłumaczyć mediom, jaka jest prawda i w rozmowie z serwisem skwitowała, że na ostatnią ściankę przyszła wraz z partnerem. Nie ma też w obowiązku publikować wszystkiego na Instagramie.

Media jednak znów wrą przez publikację magazynu „Na żywo”. Osoba z otoczenia pary miała powiedzieć, że modelce rzekomo bardzo przeszkadza, że Alek Baron jest mocno skoncentrowany na samym sobie.

Redakcja poleca

- Coraz mocniej zaczęła z niego wychodzić natura narcyza, przestał brać pod uwagę jej zdanie, a kłótnie pojawiały się niemal codziennie – można przeczytać w „Na żywo”.

Co więcej, końcówkę swojego ostatniego wyjazdu mieli spędzić w osobnych pokojach, ale w sylwestra bawili się już razem. Faktem jednak jest, że Sandra Kubicka ma teraz sporo na głowie i musi zająć się przede wszystkim swoją firmą.

Modelka wytłumaczyła w rozmowie z „Jastrząb Post”, że musiała przejąć rolę prezesa w firmie cateringowej, którą prowadzi razem z Baronem. Niewątpliwie jest to dla niej wyzwanie i odradza zakładania własnego biznesu w gałęzi gastronomii.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl