Klaudia El Dursi wściekła na Edytę Zając? "Hotel Paradise" zastąpiony przez "Prawdziwą miłość"

29.01.2023 12:21

"Hotel Paradise" znika z anteny, zamiast show prowadzonego przez Klaudię El Dursi obejrzymy "Prawdziwą miłość" z Edytą Zając. Czy modelka jest zazdrosna o sukces koleżanki z branży? Otwarcie oceniła konkurencyjne show.

Klaudia El Dursi / Edyta Zając
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / PIOTR FOTEK/REPORTER / EAST NEWS

"Hotel Paradise" zyskał grono oddanych fanów. Randkowe show TVN7, prowadzone przez Klaudię El Dursi, wielokrotnie wzbudzało kontrowersje, ale widzowie chętnie śledzili perypetie mieszkańców tytułowego rajskiego hotelu. Wielbiciele programu muszą uzbroić się w cierpliwość, 7. edycja co prawda już została potwierdzona, jednak pojawi się dopiero w jesiennej ramówce stacji. Tymczasem będziemy mogli oglądać zupełnie nowy format. W "Prawdziwej miłości" sześć par będzie badanych wykrywaczem kłamstw, a w roli gospodyni zobaczymy Edytę Zając, byłą żonę Jakuba Rzeźniczaka.

Klaudia El Dursi boi się o posadę? "Prawdziwa miłość" zastąpi "Hotel Paradise"

Co prawda "Prawdziwa miłość" ma zastąpić "Hotel Paradise" jedynie na czas prac nad nową edycją, pojawiły się jednak plotki, że Klaudia El Dursi ma bać się o posadę i martwić sukcesem konkurencyjnego show. W rozmowie z portalem Jastrząb Post modelka przyznała jednak, że nie tylko nie obawia się o swoją pozycję, ale z przyjemnością obejrzy nowy program. Jej zdaniem formuła wydaje się bardzo interesująca.

- Tak, jestem bardzo ciekawa tej formy, tego wykrywacza kłamstw. Jestem super ciekawa, jak to będzie wyglądało, czy ten wykrywacz faktycznie będzie wykrywał nawet te najdrobniejsze kłamstwa, tak więc oczekuję. Nie, wydaje mi się, że to absolutnie jest konkurencja, to jest zupełnie inny format i nie ma powodów, żebyśmy czuły jakieś zagrożenie ze swojej strony - oceniła.

Dobrze słyszeć, że między Klaudią a Edytą nie ma nieporozumień i zawiści.

Klaudia El Dursi: z "Top Model" do "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi jest przykładem tego, że wcale nie trzeba zwyciężyć w "Top Model", by zostać gwiazdą. Najstarsza uczestniczka 8. edycji show zachwyciła urodą i figurą, zdobywając Złoty Bilet. Z programem pożegnała się tuż przed finałem, ale zyskała grono oddanych fanów. Stacja TVN postanowiła wykorzystać rozgłos wokół pięknej modelki i zaoferowała jej posadę prowadzącej "Hotelu Paradise". Klaudia cieszy się także imponującą popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 840 tysięcy użytkowników.

Prywatnie El Dursi jest w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim. Para ma syna, 8-letniego Jasia, wychowuje także 13-letniego Dawida z poprzedniego związku prezenterki.