Obserwuj w Google News

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak ujawnili płeć dziecka. Zrobili to w nietypowy sposób

2 min. czytania
24.09.2023 22:14
Zareaguj Reakcja

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie wyczekują narodzin dziecka. Informacje o ciąży partnerki piłkarza krążyły w sieci od pewnego czasu, ale Paulina zwlekała z ujawnieniem prawdy. Kiedy się w końcu na to zdecydowała, wybuchło niezwykłe poruszenie. Fani zaczęli uważniej śledzić jej poczynania. Niedawno wraz z Jakubem przekazała im nowe informacje. Wiemy, jakiej płci będzie dziecko celebrytów.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak ujawnili płeć dziecka. Sypią się gratulacje
fot. instagram: @paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są razem od 2021 roku, a pobrali się w kolejnym. Po pewnym czasie zaczęli starać się o dziecko, lecz los nie był dla nich łaskawy. W 2023 roku ukochana piłkarza straciła ciążę.

Redakcja poleca

Dopiero niedawno ogłosili dobrą nowinę. Opublikowali na Instagramie zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć ich w czułym uścisku. Nie dało się także przeoczyć zdjęcia USG, które pojawiło się w kadrze. „Czekamy na ciebie” – napisali przyszli rodzice.

Jak można się domyślić, te wieści wywołały niemałe poruszenie wśród fanów celebryckiej pary. A zakochani wcale nie szczędzą im kolejnych informacji. Właśnie ujawnili płeć swojej pociechy.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie ujawnili płeć dziecka

Rzeźniczak i jego żona są w stałym kontakcie z fanami. Na Instagramie jest pełno postów, na których chwalą się swoją miłością i dzielą się swoim życiem prywatnym. Niedawno ujawnili płeć swojej pociechy. Zrobili to w nietypowy sposób.

Rzeźniczakowie wykorzystali internetowy trend, polegający na ogłaszaniu światu płci dziecka przy użyciu kolorowego dymu. Piłkarz i jego ukochana zapozowali na łące w otoczeniu białych dekoracji. Jakub kopnął piłkę, z której uleciał różowy dym. W tym samym momencie wystrzeliły ukryte za ozdobami armatki i w powietrzu zawisła różowa mgła. To oznacza jedno – wyczekują narodzin dziewczynki.

W sekcji komentarzy posypały się komplementy i gratulacje. Fani nie kryli swojej radości. „Ale pięknie i oryginalnie, Pani Paulino” – napisała zachwycona internautka. „Ale świetnie wymyślone. Córki są najlepsze” – dodała inna.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba