Obserwuj w Google News

Paulina Rzeźniczak znalazła pomysł na swoją karierę. Chce wygryźć Roberta Makłowicza?

2 min. czytania
18.09.2023 11:33
Zareaguj Reakcja

Paulina Rzeźniczak zaistniała w sieci dość niechlubnie, jednak wiele wskazuje na to, że ambitna żona zawodnika Kotwicy Kołobrzeg poszukuje swojej influencerskiej ścieżki. Od jakiegoś czasu można zauważyć, że próbuje zaciekawić publikę swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Ma talent?

Paulina Rzeźniczak znalazła pomysł na swoją karierę. Chce wygryźć Roberta Makłowicza?
fot. instagram.com/paulina_rzezniczak

Paulina Rzeźniczak dała się poznać polskiej publiczności jako Paulina Nowicka. Jej początki w show-biznesie nie były najlepsze, bo popularność przyniósł jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem. Nie byłoby w tym nic aż tak kontrowersyjnego, gdyby nie to, że para związała się w momencie, gdy poprzednia partnerka piłkarza była jeszcze w ciąży. Dziecko na świat przyszło poważnie chore i przeżyło nieco ponad rok. Zaledwie pół roku po jego śmierci Rzeźniczak zdecydował się na wzięcie hucznego ślubu ze swoją nową wybranką. To również nie zostało najlepiej odebrane przez publiczność.

Paulina Rzeźniczak gotuje. Ma talent?

Paulina Rzeźniczak ostatnie dwa lata spędziła w oku cyklonu afer, co przyniosło jej zawrotną popularność na Instagramie – ma już ponad 90 tysięcy obserwatorów. Do tej pory nowo narodzona influencerka nie miała zbyt wiele do zaoferowania – pokazywała zazwyczaj urocze kadry z mężem i swoje wymyślne stylizacje. Jednak na początku tego roku wpadła na pomysł na poszerzenie swojego kontentu i jak widać – „kliknęło”.

Mowa o przepisach kulinarnych, bo dumna żona kontrowersyjnego piłkarza w końcu uległa rzekomym licznym namowom swoich fanów, by zaczęła dzielić się przepisami na jedzenie, które pokazuje na swoich instagrmowych relacjach. Jakby tego było mało, jej obserwatorzy mogą też głosować na to, co chcą zobaczyć w kolejnych odsłonach jedzeniowego kontentu. Mamy nadzieję, że kulinarna kariera Pauliny potoczy się lepiej niż ta Brooklyn'a Beckhama.

Paulina Rzeźniczak gotuje. Będzie książka?

Paulina Rzeźniczak będąca teraz w stanie błogosławionym nie ukrywa, że spełnia w kuchni swoje ciążowe zachcianki. Czy nabyte doświadczenie przełoży na kartki papieru? Przypomnijmy, że wiele celebrytek-matek decyduje się po porodzie na napisanie poradnika dotyczącego: albo zrzucania wagi, albo gotowania dla dzieci, albo wychowania dzieci, albo tworzy swoje bajki dla najmłodszych. Warto wspomnieć, że już jedna z ex-partnerek Jakuba Rzeźniczaka planuje swoje pierwsze wydawnictwo. Magdalena Stępień otwarcie mówi, że pracuje nad swoją biografią.

Nie przegap
Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka
5 Zobacz galerię
fot. Instagram/screen