Obserwuj w Google News

Brooklyn Beckham gotuje dla żony. Internauci przecierają oczy ze zdziwienia

2 min. czytania
14.12.2022 13:27
Zareaguj Reakcja

Jeden z synów Davida Beckhama, popularnego szczególnie wśród fanów piłki nożnej, wciąż poszukuje życiowej drogi. Próbował swoich sił już w kilku dziedzinach, jednak żadna z nich nie przyniosła mu upragnionej chwały i poklasku. Tym razem Brooklyn postanowił zostać kucharzem. Jak sobie radzi w nowym fachu? 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
fot. Vianney Le Caer / Invision / East News

Brooklyn Beckham słynie z ekstrawaganckich pomysłów na siebie. Dotychczas próbował zrobić karierę jako piłkarz, model, fotograf, a nawet sprzedawca alkoholu na rynek japoński. Niestety, każdy z tych rewelacyjnych planów na życie syna Victorii i Davida Beckhamów spotykał się jedynie z wyśmiewaniem w Internecie.

Brooklyn Beckham chce zostać uznanym kucharzem. Jego dania podbijają sieć?

Mimo młodego wieku Brooklyn Beckham próbował sił na wielu polach rozwoju zawodowego. Początkowo 23-latek zaistniał jako obiecujący piłkarz. Karierę na boisku porzucił jednak na rzecz modelingu i fotografowania, które kompletnie do niego nie pasowały. Rodzice kibicowali synowi, jednak internauci zarzucali go setkami bezlitosnych komentarzy.

W końcu młody Beckham postanowił zaryzykować i obrać zupełnie inny kierunek rozwoju – ogłosił się kucharzem oraz zaczął dzielić autorskimi przepisami z obserwatorami na Instagramie. Swoje dania skrupulatnie nagrywał, fotografował i częstował nimi żonę, Nicolę Peltz.

Zobacz też:  Schreiber w koszulce Lewandowskiego. Chce być ministrem sportu? | Rozrywka Radio ZET

Kuchnia Beckhama. Internauci nie wierzą własnym oczom

Jedno z ostatnio gotowanych przez Brooklyna dań szczególnie zaintrygowało internautów. Przygotował on surowego tuńczyka w panierce z czarnego sezamu. Do ryby na tarce w plastry starł zielonego ogórka. W komentarzach zawrzało. Obserwatorzy dziwią się, jak można jeść surową rybę i dlaczego, jak na rasowego szefa kuchni przystało, Brooklyn nie pokroił warzywa specjalnym nożem.

Salwy śmiechu wywołało też spaghetti… z kupnego makaronu. Takie ujęcie pojawiło się na InstaStory aspirującego kucharza.

instagram/brooklynpeltzbeckham
fot. instagram/brooklynpeltzbeckham

Źródło: RadioZET.pl / kozaczek