Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber lepsza od Roberta Lewandowskiego? Gra jak zawodowiec [WIDEO]

2 min. czytania
23.11.2022 12:12
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber opublikowała w sieci zdjęcia, na których pozuje w koszulce reprezentacji Polski z numerem Roberta Lewandowskiego. Modelka pokazała także, że gra w piłkę nożną jak profesjonalistka. Jest lepsza od Lewego?

Marianna Schreiber
fot. screen: Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber zyskała rozgłos dzięki udziałowi w "Top Model". Choć nie osiągnęła sukcesu w programie, została zapamiętana jako żona wpływowego polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, która nie zgadza się z poglądami męża. Marianna wykorzystała swoje pięć minut, obecnie jest internetową celebrytką, aktywistą i założycielką partii politycznej Mam Dość 2023, otwarcie wspiera między innymi środowisko LGBT+. W jednym z najnowszych wpisów odniosła się do udziału naszych sportowców w piłkarskich Mistrzostwach Świata w Katarze.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber w koszulce Lewandowskiego. Modelka wspiera polskich piłkarzy

Na profilu Marianny Schreiber na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widzimy modelkę w koszulce piłkarskiej reprezentacji Polski. Wybrała numer 9, z którym występuje nasz największy gwiazdor, Robert Lewandowski. Pokazała także nagranie, na którym widzimy, że umie grać w piłkę i popisać się technicznymi sztuczkami. W komentarzu do fotografii sama skomplementowała swoje sportowe umiejętności. Przyznała także, że obecnie mogłaby otrzymać posadę jako minister sportu.

- Patrząc na moje umiejętności w piłce nożnej i zarobki wielu piłkarzy, już dawno byłabym w 100% spełniona i miałabym milion złotych na koncie, gdybym utrzymała grę. Tyle zależy od wyboru naszej życiowej drogi i słuchania innych. Dlatego nie warto słuchać innych, szczególnie gdy odciągają cię od czegoś, co kochasz i w czym jesteś naprawdę dobry/a! Teraz to mogę co najwyżej zostać np. ministrem sportu - napisała.

Internauci docenili nie tylko poczucie humoru Marianny, ale także jej talent do opanowania piłki.

- Jest lepsza od facetów, którzy tyle lat trenują. Brać ją do reprezentacji, będzie im wstyd, to do roboty się wezmą.

- Super grasz, ładny drybling.

- Zgadzam się Marysiu - czytamy.

Fani przypomnieli Schreiber, że nadal jest młodsza od wielu piłkarskich gwiazd. Być może nie jest więc za późno na spełnienie sportowych marzeń.