Obserwuj w Google News

Nowe wieści o stanie zdrowia Agaty Młynarskiej. Zmagała się z „potwornym bólem”

2 min. czytania
13.11.2023 12:16
Zareaguj Reakcja

Agata Młynarska walczy z chorobą. Niedawno dziennikarka poinformowała o problemach zdrowotnych. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. W jakim stanie jest teraz gwiazda?

Nowe wieści o stanie zdrowia Agaty Młynarskiej. Zmagała się z „potwornym bólem”
fot. Piotr Kamionka/East News

Agata Młynarska jest poważnie chora. Dziennikarka nie ukrywa, że zmaga się z problemami zdrowotnymi i na bieżąco informuje o postępach w leczeniu. Gwiazda cierpi na fibromialgię i chorobę Leśniowskiego-Crohna. „ Przestaję chodzić, wyję z bólu stawów. Nie śpię. Od lat biorę sterydy” - opowiadała o swoim cierpieniu Młynarska. Jakby miała mało problemów, niedawno dopadła ją kolejna choroba. Prowadząca „Stylowego taxi” pokazała w sieci pozytywny wynik testu na COVID-19. Ostatnie dni w życiu dziennikarki nie należały do najłatwiejszych.

Agata Młynarska poważnie zachorowała. „Zwalił mnie z nóg”

Gwiazda TVN Style zamieściła na Instagramie zdjęcie testu na COVID-19. Tak fani dowiedzieli się, że otrzymała pozytywny wynik. „Przyszedł nagle, zwalił mnie z nóg. Na COVID jestem chora po raz pierwszy. I tak długo przetrwałam, pewnie dzięki szczepionkom. Dla pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi na terapiach biologicznych jest niestety szczególnie niebezpieczny” - napisała. Teraz opowiedziała o przebiegu choroby. Jak czuje się Agata Młynarska?

Agata Młynarska opowiedziała o chorobie. „Siódme poty, zero sił”

Obserwatorzy dziennikarki martwili się o jej stan zdrowia i zasypali ją masą wiadomości. Młynarska zdecydowała się odpowiedzieć na wszystkie pytania w obszernym wpisie. „Dziękuję Wam ogromnie za wszystkie serdeczności, pytania o zdrowie, rady, z których korzystam i pomysły jak sobie pomóc. Jesteście kochani. Wzrusza mnie to ogromnie” - zwróciła się do fanów.

Redakcja poleca

Następnie Młynarska opisała przebieg choroby. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. „Majaczy w oddali testu prawie niewidoczna druga kreska. (…) Było niefajnie przez pierwsze 4 dni - potworny ból głowy i całego człowieka, siódme poty non stop, zero sił. Brak węchu i smaku, kaszel, zatkane zatoki” - napisała na Instagramie.

Gwiazda nie dawała rady czytać książek, udało jej się obejrzeć zaledwie kilka odcinków seriali. W końcu jej stan zaczął się poprawiać. „Od piątku było lepiej. Wysunęłam obolały łeb spod kołdry, wzięłam prysznic! I to był wyczyn. Dziś poczułam przypływ odrobiny energii. Tej, która prowadzi mnie przez walkę z chorobami. To taki wewnętrzny mus, żeby jednak się nie poddawać” - relacjonowała.

Na szczęście Młynarska mogła liczyć na wsparcie bliskich, którzy pomogli jej w czasie choroby. Gwiazda wyznała, że dokarmiały ją przyjaciółki. Wydaje się, że nadal będą one musiały stawiać się pod drzwiami koleżanki. Dziennikarka wciąż nie ma siły nawet na spacer, a co dopiero zakupy… Za kilka dni z pewnością poczuje się jeszcze lepiej. Życzymy powrotu do zdrowia!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News