Obserwuj w Google News

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem. Pokazała wynik testu

2 min. czytania
07.11.2023 14:09
Zareaguj Reakcja

Agata Młynarska podzieliła się z fanami przykrymi wieściami. Dziennikarka boryka się z problemami zdrowotnymi, które nagle zwaliły ją z nóg. „I tak długo przetrwałam” – pisała na swoim Instagramie. Wspomniała również o tym, że szczepienia pozwalały jej cieszyć się dobrym samopoczuciem. 

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem. Pokazała wynik testu
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Agata Młynarska od lat może pochwalić się tytułem jednej z najpopularniejszych dziennikarek w kraju. Córka Wojciecha Młynarskiego debiutowała w latach 90. na antenie Telewizji Polskiej, lecz doświadczenia w fachu nabierała praktycznie we wszystkich stacjach w Polsce. Obecnie dziennikarka spełnia się w TVN-ie, gdzie prowadzi swój autorski program „Stylowe taxi Agaty”.

Redakcja poleca

Agata Młynarska wciąż utrzymuje się na topie

Jednymi z pierwszych gości w formacie 58-latki byli bracia Golec, którzy tłumaczyli się w nim z plotek na temat ich zaborczości wobec żon. Wieść niesie, że muzycy mają być tak zazdrośni o swoje ukochane, że trzymają je pod kluczem. Ponadto goszczący w programie perkusista  Golec uOrkiestry powiedział na antenie, że Paweł Golec pod wpływem emocji zagroził wszystkim odejściem z zespołu.

Oprócz pracy w telewizji dziennikarka stara się pozostawać w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Młynarska otwarcie opowiada im m.in. o swoich poważnych problemach zdrowotnych, ponieważ wierzy, że w ten sposób może wesprzeć na duchu inne chorujące osoby. Przypomnijmy, że Agata zmaga się z fibromialgią i chorobą Leśniowskiego-Crohna, które znacznie utrudniają jej codzienne funkcjonowanie. Gwiazda z ogromną determinacją walczy o swoje zdrowie.  Poddała się nawet terapiom biologicznym.

Agata Młynarska zmaga się z kolejną chorobą. Podzieliła się przykrym wyznaniem w sieci

We wtorek na Instagramie 58-latki pojawił się dość przykry wpis, w którym przyznała, że obecnie boryka się z kolejną chorobą, która w jej przypadku może okazać się szczególnie niebezpieczna. Dziennikarka pokazała w sieci zdjęcie testu z pozytywnym wynikiem na COVID-19.

„Przyszedł nagle, zwalił mnie z nóg. Na covid jestem chora po raz pierwszy. I tak długo przetrwałam, pewnie dzięki szczepionkom. Dla pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi na terapiach biologicznych jest niestety szczególnie niebezpieczny. […] W zeszłym tygodniu zaszczepiłam się na grypę. Przede mną, jak wyjdę z tego g…a, jeszcze pneumokoki i Herpes” – pisała Agata, pytając fanów o rady dotyczące walki z wirusem. „Uważajcie na siebie! #covid jest teraz wszędzie. #zdrowie to najważniejszy skarb” – kontynuowała.

Zatroskani fani i przyjaciele Agaty natychmiast pospieszyli ze słowami otuchy. W komentarzach pod najnowszym wpisem dziennikarki udzieliły się m.in. Lena Kliment czy Katarzyna Zielińska. „Młyńciu, pij dużo, bardzo dużo, musisz być nawodniona i po prostu leż, odpoczywaj” – przekazała Marzena Rogalska.

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News

Źródła: Radio ZET/ Instagram @agata_mlynarska