Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski jest zazdrosny o Katarzynę Cichopek. Poleci za nią do Stanów?

2 min. czytania
13.11.2023 10:40
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek pojedzie do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie prowadziła koncert „Wielkie kolędowanie”. Maciej Kurzajewski jest na tyle zazdrosny o swoją partnerkę, że chce polecieć za nią.

Maciej Kurzajewski jest zazdrosny o Katarzynę Cichopek. Poleci za nią do Stanów?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Święta Bożego Narodzenia to czas, który zwykle spędza się w gronie najbliższych. Katarzyna Cichopek ma jednak zamiar opuścić rodzinę, bo poprowadzi koncert dla amerykańskiej Polonii pod nazwą „Wielkie kolędowanie”. Aktorka musi więc polecieć do Stanów Zjednoczonych, a to wyjątkowa próba dla jej związku z Maciejem Kurzajewskim. Podobno prezenter TVP stał się bardzo zazdrosny i podjął spontaniczną decyzję – poleci za ocean razem z Cichopek.

Maciej Kurzajewski zdecydował. Poleci do Stanów Zjednoczonych

Wyjazd Katarzyny Cichopek do USA spowodował zazdrość u jej partnera. Maciej Kurzajewski chciał spędzić świąteczny czas z ukochaną. Nic w tym dziwnego – Boże Narodzenie jest uznawane za rodzinny czas. W ostatnim czasie podjął decyzję, że poleci razem z Kasią Cichopek.

Redakcja poleca

– Maciek jest wierny swojej miłości i boi się ją puszczać do Stanów Zjednoczonych na tak długo. Stwierdził więc, że poleci z nią: bez warunku na to, ile będzie musiał za to zapłacić i gdzie będzie wtedy spać – powiedział informator dla portalu ShowNews.

Prezenter Telewizji Polskiej już rok temu poleciał za ocean, gdzie uczestniczył w nowojorskim maratonie. Katarzyna Cichopek również pojechała do Stanów za Kurzajewskim. Wygląda na to, że w tym roku role się odwrócą.

„Wielkie kolędowanie” za oceanem. Ile zarobi Katarzyna Cichopek za prowadzenie koncertów?

Katarzyna Cichopek nie marnuje okazji do zarobienia pieniędzy, dlatego też zdecydowała się poprowadzić koncert dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. „Wielkie kolędowanie”, bo tak nazywa się wydarzenie, odbywa się już po raz kolejny. W zeszłym roku prowadzili je prezenterzy znani z Telewizji Polskiej – Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Wzruszający gest Macieja Kurzajewskiego w „Pytaniu na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek aż zaniemówiła
4 Zobacz galerię
fot. Instagram (@katarzynacichopek)

Według portalu ShowNews Katarzynę Cichopek czeka aż dziesięć dni pracy. Pierwszy koncert ma się odbyć 9 grudnia w Chicago, a ostatni – 17 grudnia w dwóch kościołach w New Jersey. Na „Wielkim kolędowaniu” wystąpią m.in. Edyta Górniak, Alicja Węgorzewska, Akcent, Halina Mlynkova, Grzegorz Hyży czy Ania Rusowicz.

Praca Katarzyny Cichopek ma zostać dosyć dobrze wynagrodzona – za poprowadzenie siedmiu koncertów dostanie kilka tysięcy dolarów. Ceny biletów na koncerty wahają się między kwotą 75 a 120 dolarów. Jak widać, taka rozrywka nie należy do najtańszych, jednak „Wielkie kolędowanie” cieszyło się dość dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Nie przegap
Odważne pytanie Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Kurzajewski aż się zawstydził
9 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)