Obserwuj w Google News

Cichopek i Hakiel spotkają się w sądzie. Mają spory problem. „To im ciąży”

2 min. czytania
13.11.2023 07:43
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się w 2022 roku, a nadal spotykają się w sądzie. Gwiazdom wciąż nie udało się ustalić jednej rzeczy. Niestety sprawa zaczęła się przedłużać…

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się w sądzie. Mają spory problem. „To im ciąży”
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu 2022 roku ogłosili rozstanie. To był prawdziwy szok dla ich fanów. Gwiazdy musiały być pewne swojej decyzji, ponieważ w sierpniu tego samego roku byli już po rozwodzie. Para podzieliła się opieką nad dziećmi i prawie całym ich majątkiem. Super Express donosi, że tancerz zachował mieszkanie na Sadybie, a aktorka zadowoliła się drugim, nieco mniejszym. Nie zdecydowała się jednak ponoć w nim zamieszkać i miała wynająć większy apartament, by być bliżej dzieci. Cichopek i Hakielowi niestety wciąż nie udało się ustalić jednej rzeczy…

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają duży problem. „Sprawa zaczęła się przedłużać”

Pod koniec 2022 roku wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, choć uzyskali rozwód na pierwszej rozprawie, nie ustalili, co zrobią w sprawie ich domu na Wilanowie. Lata temu para wzięła na niego kredyt we frankach szwajcarskich. - To jedyna kwestia, której nie zdążyli uregulować przed rozwodem. Postanowili więc to miejsce najpierw wynająć, a teraz sprzedać - miał zapewniać informator Na Żywo.

Redakcja poleca

500-metrową willę wartą około 3,5 mln zł gwiazdy mają wynajmować do dziś. Cichopek i Hakiel podobno chcieliby się pozbyć nieruchomości, ale nie mogą jej sprzedać przez przedłużającą się sprawę frankową. - Ten dom im ciąży. Chcieliby go już sprzedać i mieć spokój, ale nie mogą tego zrobić, dopóki nie zakończy się sprawa frankowa - miała powiedzieć na łamach SE osoba z otoczenia celebrytów.

Tancerz i gwiazda „ M jak miłość” mieli być już dobrej myśli, lecz na ostatniej prostej coś poszło nie tak. - Myśleli, że uda się w tym roku, ale sprawa z bankiem zaczęła się przedłużać - czytamy na stronie serwisu. SE przekonuje, że „zaplanowane na październik posiedzenie sądu w sprawie kredytu Cichopek i Hakiela się nie odbyło”. Teraz para ma z niecierpliwością czekać na kolejne.

Źródło: Radio ZET/Na Żywo/Super Express

Nie przegap
Odważne pytanie Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Kurzajewski aż się zawstydził
9 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)