Zamknij

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie ustalili tego przed rozwodem. Dogadają się?

08.12.2022 14:47

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się, ustalając wszelkie kwestie jeszcze przed pierwszą rozprawą w sądzie. Parę łączy jednak kredyt i dom. Co planują byli partnerzy?

cichopek-hakiel-nie-ustalili-tego-przed-rozwodem-dogadają-się
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają za sobą jedną z piękniejszych historii miłosnych polskiego show-biznesu. Niestety po uczuciu zrodzonym na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” nie ma ani śladu. Choć para wychowuje dzieci, Adama i Helenę, tworzy już nowe związki. Prezenterka TVP odnalazła szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego, a tancerz spotyka się z tajemniczą Dominiką.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sprzedają wspólny dom

Cichopek i Hakiel mieli szybko uzgodnić między sobą kwestię praw do opieki nad dziećmi. Niestety dla prowadzącej „Pytania na Śniadanie”, rozwód, o który poprosiła, okazał się „kosztownym porozumieniem stron”. Ostatecznie byli partnerzy mieli dogadać się także co do podziału majątku i uzyskali rozwód już na pierwszej rozprawie. Pozostali jednak właścicielami domu w Wilanowie, na kupienie którego wzięli kredyt we frankach szwajcarskich. Jego spłata swego czasu spędzała im sen z powiek, co nie wpływało dobrze na ich relację. Byli małżonkowie podjęli decyzję, co zrobić z nieruchomością.

To jedyna kwestia, której nie zdążyli uregulować przed rozwodem. Postanowili więc to miejsce najpierw wynająć, a teraz sprzedać

- miał zapewniać informator Na Żywo.

Zobacz także: Cichopek jest noszona w TVP na rękach. Docenili ją w „Pytaniu na Śniadanie”

Mówi się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce zamieszkają razem. Muszą jednak znaleźć dom, w którym będzie miejsce zarówno dla dzieci Cichopek, jak i mamy oraz synów Kurzajewskiego.

loader