Obserwuj w Google News

Cichopek jest noszona w TVP na rękach. Docenili ją w „Pytaniu na Śniadanie”

2 min. czytania
01.12.2022 12:12
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek po ujawnieniu jej romansu z Maciejem Kurzajewskim wyrasta na prawdziwą gwiazdę Telewizji Polskiej. Nic dziwnego, że może liczyć na specjalne traktowanie. W „Pytaniu na Śniadanie” wręcz noszą ją na rękach. Jak długa potrwa jej dobra passa?

cichopek-nosza-w-tvp-na-rekach-docenili-ja-w-pytaniu-na-sniadanie
fot. Artur Zawadzki/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą pochwalić się silną pozycją w TVP. Joanna Kurska, choć zaprzeczyła, jakoby miała zajmować się wizerunkiem gwiazd Telewizji Polskiej, w „Pytaniu na Śniadanie” kreuje parę na prawdziwą power couple. Cichopek podobno sporo straciła na rozwodzie, jednak ogłoszenie związku z Kurzajewskim ma wiązać się także z podwyżkami i nowymi propozycjami zawodowymi. Teraz wyszło na jaw, że prezenterka może też liczyć na specjalnie traktowanie na planie.

Redakcja poleca

W TVP noszą Katarzynę Cichopek na rękach. Zaskakująca sytuacja na planie „Pytania na Śniadanie”

Związek Kurzkopów budzi ogromne zainteresowanie. Szybko wyszło więc na jaw, że ich pojawienie się na ekranie momentalnie podnosi oglądalność śniadaniowego programu Telewizji Polskiej. To sprawia, że Katarzyna Cichopek może liczyć na specjalne względy, a w „ Pytaniu na Śniadanie” jest jej jak w niebie. Gwiazdę TVP noszą na rękach, a czasem wręcz wynoszą pod niebiosa. I to dosłownie! Prowadząca pochwaliła się w sieci niesamowitą fotografią.

Lecz choćby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów, i każdy nie wiem, jak się wytężał, to nie udźwigną - taki to ciężar

- zacytowała Juliana Tuwima pod zdjęciem z Oskarem Ziółkowskim, który ma być 6. najsilniejszym człowiekiem na świecie. Mężczyzna wziął aktorkę na ręce i wzniósł wysoko w powietrze.

Uśmiechniętej Katarzynie wyraźnie podobało się „na szczycie”. Myślicie, że była wystarczająco wysoko, by złapać Pana Boga za nogi? A może wkrótce okaże się, że dla TVP romans Cichopek i Kurzajewskiego to ciężar, którego nie udźwigną?