Zamknij

Cichopek straciła majątek na rozwodzie. To było kosztowne "porozumienie stron"

30.11.2022 11:27

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno się zaręczyli. Jak donoszą media, para poważnie myśli o wspólnym zamieszkaniu, jednak na przeszkodzie stoją im kwestie finansowe. Celebrytka miała stracić majątek na rozwodzie z Marcinem Hakielem, dlatego nie chce zaciągać kredytu na nowe lokum.

Katarzyna Cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to zdecydowanie najgorętsza para tego roku. Związek prowadzących „Pytanie na śniadanie” odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych – fani z niecierpliwością czekają na kolejne kroki zakochanych. Celebryci wybrali się niedawno do USA, skąd wrócili jako narzeczeni. Co dalej?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku!

Katarzyna Cichopek nie chce brać kredytu na mieszkanie z Maciejem Kurzajewskim

Po tym, jak na palcu gwiazdy „M jak miłość” pojawił się okazały pierścionek, fani nie ustają w spekulacjach, kiedy „power-couple” Telewizji Polskiej zdecyduje się na wspólne zamieszkanie.  Niedawno media obiegła wieść, że Kurzopki już rozglądają się za wymarzonym lokum.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny

 – donosił magazyn „Party”

Okazało się, że mieszkaniowe plany prezenterów TVP zostały pokrzyżowane z powodów finansowych. Katarzyna Cichopek ma nieprzyjemne doświadczenia z zaciąganiem pożyczek – lata temu miała wziąć kredyt we frankach szwajcarskich z Marcinem Hakielem, by zakupić okazałą, 500-metrową willę w warszawskim Wilanowie. Tym razem woli powstrzymać się od tak poważnych decyzji.

Woli najpierw zarobić, a potem kupić. Płaci gigantyczne raty kredytu za willę w Wilanowie. Przez rozwód straciła swoje mieszkanie na Sadybie. Oddała Marcinowi połowę mieszkania wartą milion złotych. Została jej kawalerka, którą kupiła lata temu za pieniądze zarobione w "M jak miłość". Finansowo bardzo dużo straciła na rozwodzie

 – zdradził Pudelkowi informator z bliskiego otoczenia celebrytów.

Myślicie, że Kurzopki pokonają trudności i wkrótce pochwalą się nowym lokum?

RadioZet.pl/"Party"/Pudelek.pl

loader
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl