Obserwuj w Google News

Hakiel wraca na salony w TVN. Dostanie własny program?

2 min. czytania
02.12.2022 13:52
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek unikał blasku kamer. Jeden jedyny raz zabrał głos w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w „Mieście kobiet”. Teraz nieoczekiwanie pojawił się w „Dzień dobry TVN”. Katarzyna Cichopek ma mu czego zazdrościć?

Marcin Hakiel
fot. screen Instagram marcinhakiel

Marcin Hakiel zjednał sobie fanów, nie robiąc medialnej szopki ze swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Tancerz milczał i nie udzielał wywiadów tabloidom. Jedynie w „Mieście kobiet” zasugerował, że jego małżeństwo rozpadło się przez zdradę. Teraz powoli układa sobie życie z uroczą Dominiką i zajmuje się swoją pasją. Czy wizyta w „Dzień dobry TVN” to zapowiedź wielkiego powrotu na salony? Został zaproszony do śniadaniówki w charakterze eksperta.

Zobacz także:  Ukochana Marcina Hakiela postawiła ultimatum. Musiał się zgodzić

Marcin Hakiel pojawił się w „Dzień dobry TVN”

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek pozostają w dobrych stosunkach. Ustalili między sobą opiekę nad dziećmi, a rozwód przebiegł bez większych skandali. Tancerz po zakończeniu związku trwającego 17 lat był podłamany. Na Instagramie publikował smutne posty i widać było po nim czysty żal. Teraz Marcin Hakiel wraca ze zdwojoną siłą.

Tancerz pojawił się w „Dzień dobry TVN”, aby zaprezentować widzom kilka tanecznych kroków, które z pewnością przydadzą się przy okazji gorączki sylwestrowej nocy. Wcześniej układy pokazywał w „Pytaniu na śniadanie” - teraz jednak byłoby dosyć niezręcznie, gdyby jego wysiłki oglądali z kanapy zakochani Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

- Oglądaliście nas dziś w „Dzień dobry TVN”? Z kim widzimy się na kursach sylwestrowych w naszych Akademiach? - napisał na Instagramie Marcin Hakiel. Pojawił się w programie w towarzystwie tancerzy i próbował nauczyć pląsów Małgorzaty Ohme oraz Filipa Chajzera.

Być może Marcin Hakiel będzie częściej pojawiał się w telewizji – jego dzisiejsze wystąpienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez widzów oraz internautów. Czy w przyszłości dostanie własny program? Czas pokaże. Jeśli tak się stanie, Katarzyna Cichopek będzie mogła czuć się zazdrosna.

Pod koniec października aktorka nieco naraziła się widzom „Pytania na śniadanie”. Wraz z Agustinem Egurrolą zaprezentowała układ choreograficzny. Ruchy Katarzyny Cichopek oglądał z kanapy zachwycony Maciej Kurzajewski. Internauci od razu przypomnieli prezenterce, kto nauczył ją ruchów i kroków. Oczywiście, że Marcin Hakiel, dzięki któremu sięgnęła po Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami".

Redakcja poleca

- Dzięki Hakielowi tak się rusza, a Kurzajewski się podnieca, że sensualny taniec. Powinien podziękować Marcinowi – pisali widzowie po występie Cichopek w śniadaniówce.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS