Zamknij

Cichopek i Kurzajewski zamieszkają razem! „Rozglądają się za dużym domem”

28.11.2022 09:08

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą przenieść swoją relację na nowy poziom – para planuje wspólne zamieszkanie, a fani z niecierpliwością czekają na ślub „power-couple” Telewizji Polskiej. Nadchodzące zmiany Kurzopki mają przedyskutować przy świątecznym stole.

Kurzopki
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od samego początku budzi ogromne emocje. Odkąd para prezenterów „Pytania na śniadanie” TVP ogłosiła swoją miłość na wizji, internetowi obserwatorzy w napięciu czekają na kolejny ruch swoich ulubieńców. Do burzy wokół Kurzopków przyczyniła się również Paulina Smaszcz, która przy każdej możliwej okazji stara się zdyskredytować byłego męża i jego nową partnerkę.

Zobacz także: Paulina Smaszcz bezlitośnie o Cichopek i Kurzajewskim. "Okłamywali swoje rodziny i widzów"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak razem zamieszkają

Wygląda na to, że zakochani prezenterzy TVP nie przejmują się kolejnymi atakami byłej żony Macieja Kurzajewskiego, a ich relacja rozwija się w błyskawicznym tempie.

Jeszcze w zeszłym miesiącu osoby z bliskiego otoczenia pary informowały, że celebryci nie planują wspólnego zamieszkania z powodu natłoku obowiązków.

Kasia koncentruje się teraz na swoich najważniejszych obowiązkach: tych wobec dzieci i tych zawodowych. Jak mówi nam nieoficjalnie jedna z jej znajomych, właśnie dlatego Kasia nie planuje zamieszkania z Maćkiem

– mogliśmy przeczytać w „Fakcie”.

Sytuacja jest jednak rozwojowa, a Cichopek i Kurzajewski po niedawnych zaręczynach mają rozpocząć przygotowania do wspólnego zamieszkania.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny

 – poinformował magazyn Party.

Nowy „power-couple” Telewizji Polskiej może liczyć na wsparcie bliskich, którzy nie mogą doczekać się oficjalnego zalegalizowania związku dziennikarzy.

Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę

– zdradził cytowany przez Party informator i dodał, że okazją do poruszenia dalszej przyszłości Kurzopków będą tegoroczne święta, podczas których spotkają się obie, już wkrótce połączone rodziny.

Myślicie, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaproszą na ślub Paulinę Smaszcz?

RadioZet.pl/Party.pl/Fakt.pl

loader
gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS