Obserwuj w Google News

Kurzajewski podziwia taniec Cichopek w „PnŚ”. Widzowie: „Hakiel ją nauczył”

2 min. czytania
24.10.2022 15:37
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek podczas niedzielnego występu w „Pytaniu na Śniadanie” wykonała z Agustinem Egurrolą układ choreograficzny. Taneczne pląsy podziwiał Maciej Kurzajewski. Internauci przypomnieli, że Cichopek połknęła tanecznego bakcyla, dzięki byłemu mężowi.

cichopek-tańczy-w-pytaniu-na-śniadanie-widzowie-hakiel-ją-nauczył
fot. TRICOLORS/East News, Tadeusz Wypych/East news, Screen Facebook (Pytanie na śniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzbudzają powszechne zainteresowanie, a ich pojawienie się w studiu „ Pytania na Śniadanie” sprawia, że momentalnie przybywa widzów śniadaniowego programu Telewizji Polskiej. W niedzielnym wydaniu „PnŚ” gościem był Agustin Egurrola, który zdradził telewidzom tajniki Bachaty, a przy okazji promował nadchodzący sezon „ You can dance - nowa generacja”. Latynoskie rytmy porwały Cichopek do tańca. „Sensualne” pląsy partnerki z choreografem komentował zachwycony Kurzajewski. Mniej entuzjastycznie do występu prezenterki podeszli internauci, którzy przypomnieli, kto nauczył Katarzynę Cichopek podstaw tańca.

Redakcja poleca

Cichopek tańczy w „PnŚ” pod okiem Kurzajewskiego. Internauci wspominają Hakiela

Umieszczony na Facebooku fragment programu, podczas którego Cichopek postanowiła pochwalić się tanecznymi umiejętnościami, chyba nie wywołał pożądanych reakcji. Telewidzowie od razu zwrócili uwagę na fakt, że prezenterka nauczyła się nieźle ruszać w rytm muzyki jeszcze w „ Tańcu z Gwiazdami”. W show partnerował jej przyszły mąż, Marcin Hakiel. W komentarzach pod nagraniem widzowie wspominali związek Cichopek z tancerzem.

Dzięki Hakielowi tak się rusza, a Kurzajewski się podnieca, że sensualny taniec. Powinien podziękować Marcinowi.

- Piękna pamiątka po mężu. Włożył mnóstwo pracy, aby pani tak się ruszała.

- Pani Kasiu, piękny taniec. Warto zaznaczyć, że pięknie pani tańczy dzięki eks mężowi - przypominali w komentarzach baczni obserwatorzy polskiego show-biznesu.

Podczas gdy Katarzyna Cichopek i Agustin Egurrola prezentowali widzom taneczne popisy, Maciej Kurzajewski szybko zrezygnował z prób dotrzymania im kroku. Ograniczył się do komentowania pląsów gwiazd TVP, komplementując „zmysłowy, sensualny” taniec partnerki. Czyżby więc plotki o udziale Kurzajewskiego w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami” były mocno przesadzone?