Obserwuj w Google News

Kurzajewski w „Tańcu z Gwiazdami”? Pavlović: „Kasia mogłaby go trenować w domu”

2 min. czytania
13.10.2022 09:21
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski może skorzystać na ogłoszeniu związku z Katarzyną Cichopek. O parze jest tak głośno, że pojawiły się spekulacje, że dziennikarz wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pomysł ten skomentowała ostatnio Iwona Pavlović.

kurzajewski-cichopek-tanieczgwiazdami-pavlovic
fot. VIPHOTO/East News, JACEK DOMINSKI/East News, WOJCIECH STROZYK/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili związek, którego kulisom przygląda się cała Polska. Pojawiające się wokół pary kontrowersje mogą zagrozić ich pozycji zawodowej, ale medialny szum można także przekuć w sukces. Wydaje się, że prezenterom Telewizji Polskiej nie grozi zwolnienie z „ Pytania na Śniadanie”. Wręcz przeciwnie – plotkuje się o ich nowym programie. Teraz zaczęto również spekulować, czy Maciej Kurzajewski nie zostanie zaproszony do kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Lata temu w show wystąpiła Katarzyna Cichopek. Czy teraz przyszedł czas na taneczne popisy jej nowego partnera?

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? „Zapraszamy go bardzo serdecznie”

Udział Macieja Kurzajewskiego w nowym sezonie „ Tańca z Gwiazdami” z pewnością wzbudziłby ogromne zainteresowanie. „Fakt” postanowił zapytać Iwonę Pavlović, czy chciałaby zobaczyć na parkiecie prezentera TVP. Co odpowiedziała jurorka programu?

Zapraszamy go bardzo serdecznie. Nie wiem tylko, czy Maciek by się zgodził, bo z tego co widzę, to panowie uciekają trochę od tańca, a wcale niepotrzebnie. Uważam, że on mógłby się sprawdzić, bo jest wysportowanym mężczyzną. Byłoby ciekawie. Tym bardziej że Kasia już tańczyła i teraz mogłaby przyjść kolej na niego. Kasia mogłaby mu dawać wskazówki i nawet po cichu trenować w domu

- wyraziła swój entuzjazm Pavlović.

Od dłuższego czasu scenariusz „Tańca z Gwiazdami” przewiduje specjalny odcinek, w którym celebryci tańczą razem ze swoimi bliskimi, rodziną i przyjaciółmi. Maciej Kurzajewski mógłby więc nie tylko liczyć na zakulisowe wskazówki Kasi Cichopek, ale także wystąpić z nią na żywo w programie. Pikanterii dodaje fakt, że związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zaczął się właśnie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Myślicie, że Kasia zdecydowałaby się zatańczyć dla widzów z Maciejem?

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News