Obserwuj w Google News

Wojował z Dodą i poniósł konsekwencje. Pokłosie skandalu w TVP

2 min. czytania
30.06.2023 14:31
Zareaguj Reakcja

Przed festiwalem w Opolu Doda opublikowała nagranie, na którym ze łzami w oczach opisała, jak zachował się wobec niej reżyser TVP, Mikołaj Dobrowolski. Stacja oraz jej pracownik wystosowali przeprosiny, a piosenkarka otrzymała do współpracy inną osobę. Teraz Telewizja Polska miała wyciągnąć poważne konsekwencje wobec reżysera.

Mikołaj Dobrowolski odsunięty od reżyserowania koncertów Dody w TVP
fot. Foto Olimpik/REPORTER/East News, Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Doda ostatecznie zastanawiała się, czy w ogóle wystąpić ze swoim recitalem na festiwalu w Opolu. Mikołaj Dobrowolski krótko po aferze przeprosił gwiazdę, tłumacząc się, że poniosły go emocje. Doda skomentowała, że takie zmiany są dekoncentrujące, a najważniejszy jest szacunek i spokój. Jej występ wyreżyserowała Beata Szymańska.

- Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w du*ę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: „Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal” - usłyszała wówczas Doda od reżysera TVP. Afera nie przeszła bez echa.

Zobacz także:  Wulgarny reżyser od afery z Dodą jest przyjacielem Edyty Górniak? Diva komentuje

Doda zrugana przez reżysera TVP. Stacja wyciąga konsekwencje

Wydawałoby się, że przeprosiny oraz zastąpienie Mikołaja Dobrowolskiego inną osobą załatwią sprawę. Tak się nie stało. Wiadome było, że reżyser i Doda jeszcze kiedyś spotkają się w pracy, co może grozić kolejną scysją. Piosenkarka ma zaplanowanych jeszcze kilka występów w TVP.

Doda wystąpi 30 czerwca na gali Miss Polonia w Zakopanem, a 2 lipca w Krakowie na ceremonii zamknięcia Igrzysk Europejskich. Oprócz tego artystka jest gwiazdą trasy „Roztańczona Polska”. Reżyserem tych koncertów miał być właśnie Mikołaj Dobrowolski, ale „Plotek” dowiedział się, że TVP zagwarantowała mu nieco mniej pracy przy letnich imprezach.

- TVP odsunęła Dobrowolskiego od kilku koncertów telewizyjnych. Na pewno od tych czterech, na których ma występować Doda – przekazał informator serwisu.

Redakcja poleca

- Całą trasę „Roztańczonej Polski” reżyseruje Mikołaj Dobrowolski, ale nad występami Dody opiekę reżyserską sprawuje kobieta, Maria Narożna – poinformowała osoba z TVP.

Oprócz tego Mikołaj Dobrowolski – nieoficjalnie – nie wyreżyseruje następnej edycji „Roztańczony Narodowy”. Tam również ma pojawić się Doda. Miejmy nadzieję, że tym razem współpraca TVP i Dody nie będzie nieprzyjemna i nerwowa.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Opole scena
8 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS