Obserwuj w Google News

Doda i Pachut biorą ślub? Gwiazda zszokowała fanów wiadomością

2 min. czytania
14.06.2023 17:50
Zareaguj Reakcja

Doda „wygadała się” w mediach społecznościowych. W taki sposób zdradziła informacje o ślubie z Dariuszem Pachutem.

Doda i ślubie z Dariuszem Pachutem
fot. Screen

Doda i Dariusz Pachut są razem już blisko osiem miesięcy – a przynajmniej tyle są parą oficjalnie. Biorąc pod uwagę fakt, że mieli się spotykać jeszcze podczas realizacji programu „doda. 12 kroków do miłości”, można zakładać, że już wkrótce „stuknie” im rok. Wcześniej piosenkarka w swoich związkach kuła żelazo, póki gorące, a jej dwa poprzednie śluby odbywały się po dość krótkim stażu związkowym. Wiele wskazuje na to, że gwiazda „Wodospadów” już planuje trzecie zamążpójście. Skąd to wiadomo? Wszystko przez jej ostatnie publikacje na Instgramie. Nie gryzła się w język.

Doda zapowiada ślub z Dariuszem Pachutem

Doda bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem zawodowym i osobistym. W swoim niedawnym stories zaskoczyła internautów pewną anegdotą i przy okazji zasugerowała, że ona i Dariusz Pachut myślą o ślubie. Piosenkarka pokazała żyrandol, który dostała od swojej mamy przy okazji drugiego zamążpójścia. Jej słowa są mocno sugestywne:

- Jak wiecie, moja mama w prezencie na mój drugi ślub kupiła mi ten żyrandol […]. Obawiam się, co mi da na trzeci – przekazała Doda.

Oczywiście komentarz ten był mocno prześmiewczy, bo za chwilę gwiazda pokazała inny żyrandol, którego prawdopodobnie nie chciałaby dostać. Tak czy inaczej, jej wypowiedź na pewno wywołała wśród fanów zaskoczenie. Pozostaje pytanie, czy był to tylko żart? Brzmiało raczej jak prawdziwa deklaracja.

Doda pokazała żyrandol
fot. Instagram/@dodaqueen/screen
Redakcja poleca

Nie jest tajemnicą, że życie uczuciowe Dody nie było dotąd szczególnie udane, a ze strony swoich byłych partnerów doświadczała wielu przykrości. Radosław Majdan miał ją wielokrotnie zdradzać, Adam Darski zakończył relację przez SMS, a sprawa z Emilem Haidarem toczyła się na sądowej wokandzie. Wreszcie, kiedy zdawało się, że gwiazda znalazła odpowiedniego mężczyznę i wyszła za niego za mąż, okazało się, że zgotował jej prawdziwe piekło, które przypłaciła załamaniem nerwowym i myślami samobójczymi. Bardzo długo dochodziła do siebie, robiąc dobrą minę do złej gry i udając przed fanami, że je małżeństwo wciąż trwa. Ostatecznie ona i Emil Stępień rozwiedli się w atmosferze skandalu. Zdawało się, że piosenkarce bardzo trudno będzie ponownie zaufać jakiemuś mężczyźnie. Przez krótki czas media donosiły o jej relacji z Maxem Hodgesem, jednak nic z tego nie wyszło. Wreszcie, po kilku miesiącach okazało się, że Doda jest szczęśliwie zakochana. Najnowsze wieści wskazują, że jej związek z Dariuszem Pachutem to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl