Zamknij

Doda już po rozwodzie z Emilem Stępniem? Padły zaskakujące słowa. "Proszę, wybacz mi moje błędy"

16.11.2021 09:01

Doda najprawdopodobniej otrzymała rozwód z Emilem Stępniem. Gwiazda przygotowywała się wczoraj do ostatniej rozprawy. Tymczasem producent "Dziewczyn z Dubaju" nagle zmienił front i po miesiącach prania brudów publicznie poprosił wokalistkę o wybaczenie.

Doda i Emil Stępień
fot. TRICOLORS/East News

W czerwcu Doda ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Decyzja miała być przemyślana i nieodwołalna. Jak się wkrótce okazało, związek od wielu miesięcy istniał tylko formalnie, a decyzja o rozwodzie zapadła już w zeszłym roku. W międzyczasie u boku współproducentki "Dziewczyn z Dubaju" ponownie pojawił się Max Hodges, amerykański aktor, którego jesienią ubiegłego roku widziano w gorących ujęciach z wokalistką. 

Przez ostatnie tygodnie Doda i Emil Stępień toczyli zajadle konflikt wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju". Rabczewska oświadczyła, że przez działania męża nie zamierza brać odpowiedzialności za ostateczny kształt dzieła i nie pojawi się na premierze. Jednocześnie zwierzała się publicznie, że związek z producentem wyczerpał ją psychicznie. W wywiadzie tygodnika "Wprost" Doda opowiedziała o toksycznej relacji łączącej ją ze Stępniem. Wyjawiła też, że przez ich prywatne starcia ucierpieli jej rodzice, których Stępień miał nękać kłamliwymi wiadomościami na jej temat.  

Doda otrzymała rozwód z Emilem Stępniem? Producent wydał oświadczenie

"Super Express" donosi, że Doda i Emil Stępień odbyli ostatnią rozprawę rozwodową. 

Przez ostatni rok do perfekcji opanowałam robienie dobrej miny do złej gry i przyklejanie sztucznego uśmiechu do smutnej twarzy. Ale dziś naprawdę się cieszę! Związałam włosy w kitkę i jadę. Trzymajcie kciuki. Za chwilę będę wolna - komentowała tuż przed Rabczewska. 

Niewykluczone, że podczas rozprawy warszawski sąd orzekł rozwód Dody i Emila Stępnia. Sytuacja faktycznie mogła ulec zmianie, ponieważ tuż po rozprawie na profilu producenta pojawił się post, napisany w zupełnie innym tonie niż to, co przywykliśmy czytać w ostatnich tygodniach. Stępień poprosił Dodę o wybaczenie i obiecał bronić jej dobrego imienia. 

Chciałbym serdecznie podziękować ci za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęście i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam. Ściskam cię, Emil - napisał producent "Dziewczyn z Dubaju". 

Doda nie odniosła się jeszcze do tych słów. Małżeństwo wokalistki z Emilem Stępniem trwało niespełna trzy lata. 

loader
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News