Obserwuj w Google News

Michał Mikołajczak pozuje nago na Instagramie. Fani są zachwyceni

2 min. czytania
03.11.2023 17:54
Zareaguj Reakcja

Michał Mikołajczak pokazał się na Instagramie niemal całkowicie nago. Na głowie miał tylko czapkę. Okazało się, że to była jego stylizacja na Halloween. Fani aktora byli zachwyceni jego najnowszym zdjęciem.

Michał Mikołajczak pozuje nago na Instagramie. Fani są zachwyceni
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Mikołajczak regularnie występuje w serialu TVN „Na Wspólnej”. Aktor zwyciężył w trzeciej edycji show „Agent – Gwiazdy”, co przyniosło mu dodatkową rozpoznawalność. Co jakiś czas Michał Mikołajczak zamieszcza zdjęcia na swoim koncie na Instagramie. Teraz zaskoczył fanów fotografią, na której jest kompletnie nagi. Fani są zachwyceni stylizacją aktora.

Najnowsze zdjęcie Michała Mikołajczaka zrobiło furorę

Michał Mikołajczak zebrał całkiem pokaźne grono obserwatorów na Instagramie – obserwuje go 140 tysięcy użytkowników. Jego zdjęcia nie odstają zwykle od tych, jakie można zobaczyć na innych kontach na tym portalu.

Redakcja poleca

Tym razem aktor przyciągnął uwagę fanów najnowszym postem. Michał Mikołajczak pokazał swój strój na Halloween, który składa się jedynie z zielonej czapki. Poza tym jest obsypany kępkami trawy. Aktor jest niemal całkowicie nagi, jednak zasłania się ręką na dole.

Mikołajczak napisał w opisie do zdjęcia: „W tym roku na Halloween wybieram tylko czapkę. I trochę błyszczącego oraz garść trawy”.

Reakcje fanów na nagie zdjęcie Michała Mikołajczaka

Fani zachwycili się najnowszym zdjęciem aktora. Pisali często w żartobliwy sposób: „Że tak powiem »złoty a skromny«”, „Osz matko! Chodzisz po domach za cuksami?”, „Haha, świetny kostium!! Meeeeeeega creeepy!!”.

Fotografię skomentowała Ewa Gawryluk, która tak jak Michał Mikołajczak gra w „Na Wspólnej”. Określiła go jako „Wodnika Szuwarka”. Oprócz niej napisał Mateusz Banasiuk żartobliwie: „Przeziębisz się!”. Mikołajczak odpowiedział mu w ten sam sposób: „Siedzę pod grzejnikiem”.

Niektórzy fani, gdy dowiedzieli się, że aktor nie pójdzie w takiej stylizacji na Halloween, byli zawiedzeni: „O matko, a już chciałam drzwi otwierać na oścież i worek cuksów szykować”.

Nie przegap
Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News