Obserwuj w Google News

Dawid Woliński wściekł się na parkingu. Skandaliczne zachowanie kierowcy

2 min. czytania
03.11.2023 16:04

Dawid Woliński miał problem w centrum Warszawy. Ktoś zostawił jego auto, uniemożliwiając mu wyjazd z miejsca parkingowego. Juror "Top Model" nie krył emocji i zrelacjonował zdarzenie na Instagramie. "Jest jedno odznaczenie, które powinieneś dostać" - grzmiał do kierowcy. 

Dawid Woliński wściekł się na kierowcę, który zastawił mu auto
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dawid Woliński jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Od kilku lat zasiada w jury programu TVN "Top Model", w którym wybiera kandydatów na przyszłe gwiazdy modelingu. Nie stroni przy tym od ciętych i bezkompromisowych ocen, czym nieraz wywoływał kontrowersje. 46-latek znany jest także z zamiłowania do social mediów i publikowania na Instagramie zdjęć z windy. W swojej najnowszej relacji gwiazdor "Top Model" podzielił się jednak czymś zgoła innym. Do bulwersującego zdarzenia doszło w centrum Warszawy. 

Redakcja poleca

Dawid Woliński wściekł się na kierowcę, który zastawił mu auto 

Projektant zaparkował swój elegancki wóz na Placu Konstytucji, ale kiedy wrócił, czekała na niego niemiła niespodzianka. Pewien bezmyślny (albo złośliwy) kierowca zastawił samochód Wolińskiego w taki sposób, że projektant nie mógł wycofać z miejsca parkingowego.

Juror "Top Model" sfotografował wyczyn delikwenta i ironicznie podziękował mu za "niesamowite umiejętności parkowania" oraz "wspaniałe społeczne zachowanie". "Obyś trafiał na takich samych, wspaniałych kierowców jak ty sam" - życzył kierowcy projektant. 

dawid wolinski2
fot. Instastory:@dawid_wolinski_private

Następnie Woliński zrobił zdjęcie z innej perspektywy, aby unaocznić internatom, że miejsca do parkowania nie brakowało i można było spokojnie ustawić auto prawidłowo. Tym bardziej manewr kierowcy audi wydawał się niedorzeczny.

dawid wolinski22
fot. Instastory:@dawid_wolinski_private

Juror "Top Model" ocenił, że za takie parkowanie kierowcy należy się popularna wlepka, którą kara się za łamanie przepisów. "Jest takie odznaczenie, które powinieneś dostać (kto wie, ten wie)" - napisał, mając na myśli "karnego k*tasa". Niestety Woliński nie zdradził, jak skończyła się ta historia. 

Nie przegap
Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News