Obserwuj w Google News

Karina z "Chłopaków do wzięcia" potwierdziła wspaniałą nowinę

2 min. czytania
03.11.2023 16:15
Zareaguj Reakcja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" stała się jedną z najbardziej lubianych bohaterek telenoweli Polsatu. Jej losy śledzi wielu wiernych fanów. Teraz dziewczyna podzieliła się radosnymi wieściami.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" podzieliła się wspaniałą nowiną
fot. Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Kiedy 10 lat temu na antenę telewizji Polsat trafił program " Chłopaki do wzięcia", w którym panowie z polskich miasteczek i wsi szukają miłości, nikt nie przypuszczał, że serial doczeka się aż 23 serii. I nic nie wskazuje na to, by kolejne miały się nie pojawić. Od kilku sezonów jedną z bohaterek jest Karina Koch, która szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Przez dłuższy czas dziewczyna nie mogła ułożyć sobie życia osobistego, ale wiele wskazuje na to, że wreszcie znalazła miłość. Jej niedawne słowa potwierdziły to, co przypuszczali fani.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" potwierdziła plotki

Od kilku tygodni w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia Kariny Koch i Karola, który już jakiś czas temu pojawił się w "Chłopakach", próbując zawojować serce dziewczyny. Wyglądało na to, że ona nie była nim zainteresowana, bo mężczyzna  był jednym z kandydatów Agnieszki w 10 edycji programu " Rolnik szuka żony". Ostatecznie rolniczka odprawiła go z kwitkiem i najwyraźniej Karol postanowił znów spróbować szczęścia w zalotach do Kariny.

Redakcja poleca

Wspólne zdjęcia Kariny i Karola pojawiają się na Facebooku od dłuższego czasu, a sytuacje, w jakich widzimy tych dwoje, dają do zrozumienia, że mogą być parą. Na niektórych ujęciach widać, jak się obejmują, a przy innych widnieją sugestywne opisy: "Nam razem dobrze" - napisała Karina przy jednym ze zdjęć. Nic dziwnego, że fani zaczęli zastanawiać się, czy bohaterka "Chłopaków do wzięcia" i Karol są parą.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" jest z bohaterem "Rolnika"?

Fani Kariny Koch nie zwlekali z pytaniem o to, co łączy ją z Karolem. "Jesteście parą, Karinko?" - spytała fanka. A bohaterka serialu Polsatu odpowiedziała nieco dwuznacznie: "Tak prawie" - stwierdziła. Zaskoczona internautka przyznała jednak, że Karina i Karol pasują do siebie, więc nie muszą dalej szukać. Tu słowa gwiazdy "Chłopaków" były już bardziej dosadne: "A kto powiedział, że szukamy?" - odparła Karina. Przyznała także, że ona i Karol muszą jeszcze się trochę "dotrzeć". Wygląda jednak na to, że rzeczywiście połączyło ich coś więcej. Pozostaje pogratulować i życzyć im szczęścia.

Źródło: Radio ZET/Facebook

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News