Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel ożenił się z Dominiką? Jego odpowiedź nie pozostawia wątpliwości

2 min. czytania
14.11.2023 15:13
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel co rusz pokazuje się ze swoją partnerką Dominiką. Okazuje się, że ich relacja jest znacznie poważniejsza niż można by sądzić. Hakiel został zapytany o ślub, a jego odpowiedź zaskakuje.

Marcin Hakiel ożenił się z Dominiką? Jego odpowiedź nie pozostawia wątpliwości
fot. screen/Instagram @marcinhakiel

Wygląda na to, że Marcin Hakiel nie jest już samotny po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Dominika, jego obecna partnerka od dawna nie jest już „tajemnicza”. Tancerz pokazuje się z nią przy każdej nadarzającej się okazji w mediach społecznościowych. Ostatnio Dominika pochwaliła się na Instagramie swoim pierścionkiem. Czy Marcin Hakiel weźmie ślub z ukochaną?

Marcin Hakiel ma poważne plany wobec Dominiki

Co jakiś czas wychodzą na jaw nowe fakty o Marcinie Hakielu i jego ukochanej. Para pochwaliła się wspólnym tatuażem – na serdecznym palcu tancerza znalazła się litera „D”, a u Dominiki „M”. Niedawno partnerka Marcina Hakiela pokazała pierścionek.

Redakcja poleca

Wszystko wskazuje na to, że były mąż Katarzyny Cichopek traktuje relację z Dominiką bardzo poważnie. Tym bardziej nie dziwią spekulacje fanów na temat ewentualnego ślubu tancerza. Marcin Hakiel umieścił nowe zdjęcie, na którym pokazał się z ukochaną. Opis do zdjęcia brzmiał: „Mr & Mrs Smith”.

Marcin Hakiel o ślubie. Ożenił się z Dominiką?

Internauci wytykali Dominice jej sylwetkę. Według nich jest stanowczo za chuda: „Czy ta kobieta jest zdrowa? Spora niedowaga, niepokojąco to wygląda”, „Ale jakie chude i krzywe nogi”, „Masakra, dziewczyno, nabierz trochę ciała”. Inni jednak stawali w obronie partnerki Marcina Hakiela: „Piękna z Was para”, „Piękna Ona, piękny On, dużo szczęścia dla Państwa”, „Piękna kobieta o delikatnych kształtach”.

Czasem fani tancerza chwalili Dominikę kosztem jego byłej żony, Katarzyny Cichopek: „100 razy fajniejsza od tej pyzy, Cichopek, powodzenia”. Niektórzy zwracali uwagę na mowę nienawiści ze strony internautów: „Się dziwicie, że poprzednia partnerka się nie pokazywała? Wstyd za te komentarze!”, „Zastanawiam się nad ludźmi, jak mogą tacy być straszni i nawet to o ex napisać, że pyza itd. (…) Wstyd mi za takich ludzi! Każdy człowiek jest ładny, jak ma wnętrze ładne, a wam chyba definitywnie zabrakło!”.

Wśród tych wszystkich komentarzy pojawiło się dosyć ważne pytanie – „Pobraliście się?”. Na ten komentarz Marcin Hakiel wyjątkowo postanowił odpowiedzieć: „Jeszcze nie”. Słowo „jeszcze” może wskazywać na to, że para nie wzięła ślubu, ale prędzej czy później to nastąpi. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko czekać na dalsze wieści od tancerza i jego partnerki.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Tak kiedyś wyglądała dziewczyna Marcina Hakiela. Jak zmieniła się Dominika?
9 Zobacz galerię
fot. screen/Instagram @_de_bonbon_