Obserwuj w Google News

Ukochana Marcina Hakiela pochwaliła się pierścionkiem. Coś jest na rzeczy?

2 min. czytania
13.11.2023 13:30
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel jakiś czas temu pochwalił się swoją nową miłością. Były mąż Katarzyny Cichopek od kilku miesięcy związany jest z niejaką Dominiką, z którą chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych. Tam też kobieta pochwaliła się pierścionkiem sygnowanym nazwiskiem sławnego projektanta.

Ukochana Marcina Hakiela pochwaliła się pierścionkiem. Coś jest na rzeczy?
fot. Instagram @marcinhakiel @_de_bonbon_

Marcin Hakiel w końcu odnalazł szczęście. Tancerz, który latem rozstał się z tajemniczą Dominiką, kilka miesięcy temu związał się z jej imienniczką. Para co rusz dodaje w sieci swoje nowe zdjęcia, a wieść niesie, że ukochana Marcina poznała się już z jego dziećmi.

Redakcja poleca

Marcin Hakiel zakochany w Dominice

O nowej partnerce Hakiela niewiele wiadomo. Kobietę i tancerza łączy ponoć podobny gust muzyczny, co pokazali, kupując sobie bliźniacze koszulki. - Dzisiaj sobie kupiliśmy takie same koszulki z Beyoncé i jest fajnie, sobie żyjemy – mówił niegdyś Marcin. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki nowa Dominika nie stroni od show-biznesu. Pomponik twierdził zresztą, że sama jest z nim związana zawodowo.

Zobacz też: Quiz. Co wiesz o Katarzynie Cichopek? Sprawdź, czy pamiętasz jej początki

Ukochana Hakiela pochwaliła się pierścionkiem. Coś jest na rzeczy?

Marcin i Dominika wspólnie podbijają nie tylko Instagram, lecz także branżowe imprezy. Co więcej, mimo dość krótkiego stażu związku para zdaje się być siebie tak pewna, że wytatuowała sobie swoje inicjały. Na serdecznym palcu Marcina pojawiła się litra „D”, a na serdecznym palcu Dominiki litera „M”. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec. Ukochana Hakiela pokazała w sieci zdjęcie swoich dłoni, chwaląc się nie tylko nowiuśkimi paznokciami, ale też... pierścionkiem.

Partnerka Hakiela pochwaliła się pierścionkiem
fot. Instagram @_de_bonbon_

Dominika oznaczyła również markę, z której pochodzi błyskotka. Partnerka tancerza postawiła na pierścionek od Muglera. Nie wiadomo jednak, czy ozdoba z wyższej półki była prezentem, jaki wręczył jej ukochany.

Nie przegap
Marcin Hakiel w namiętnym pocałunku z nową ukochaną. Mamy zdjęcia
5 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive

Źródło: Radio ZET/jastrzabpost.pl