Obserwuj w Google News

Quiz. Co wiesz o Katarzynie Cichopek? Sprawdź, czy pamiętasz jej początki

1 min. czytania
07.11.2023 19:40
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek robiła ogromną karierę, jeszcze zanim trafiła do TVP. Pamiętacie jej udział w „Tańcu z Gwiazdami”? Wiecie, że grała nie tylko w „M jak miłość”? Rozwiąż nasz quiz i poznaj jej sekrety!

Quiz. Co wiesz o Katarzynie Cichopek? Sprawdź, czy pamiętasz jej początki
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek przeżywa obecnie renesans medialnej kariery. Z niebytu wyciągnęli ją producenci Telewizji Polskiej. Gwiazda od lat grała w „ M jak miłość”, lecz nagle zaczęła też prowadzić „ Pytanie na Śniadanie”, pojawiła się w „Czarze par” i „ You Can Dance - nowa generacja”. Szczególnie głośno zrobiło się o niej dopiero po ujawnieniu jej romansu z Maciejem Kurzajewskim. Zawrotną karierę zrobiła jednak o wiele wcześniej. Pamiętacie jeszcze jej występ w „ Tańcu z Gwiazdami” u boku Marcina Hakiela? Nie zapomnieliście o jej popularnych programach w Polsacie? Sprawdźcie się w naszym quizie i zobaczcie, co wiecie o Katarzynie Cichopek.

Quiz. Ile wiesz o Katarzynie Cichopek? Sprawdź, jak potoczyła się jej kariera

Katarzyna Cichopek od lat robi karierę w polskim show-biznesie. Nie tylko wygrała „Taniec z Gwiazdami”, ale też należała do grona największych gwiazd Polsatu. W jakich serialach zagrała? Gdzie wzięła ślub? Ile ma dzieci? Zanim trafiła do „Pytania na Śniadanie” i związała się z Maciejem Kurzajewskim, wydarzyło się naprawdę wiele. Rozwiąż nasz quiz i poznaj tajemnice Katarzyny Cichopek!

Źródło: Radio ZET

logo Tu się dzieje