Obserwuj w Google News

Hakiel spędzi święta z Cichopek? Wspomniał o dzieciach i rozwiał wątpliwości

3 min. czytania
14.11.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel planuje spędzić Boże Narodzenie z Katarzyną Cichopek? Tancerz zdradził swoje świąteczne plany. Czy byli małżonkowie odłożą konflikty na bok ze względu na dzieci?

Marcin Hakiel spędzi święta z Katarzyną Cichopek? Wspomniał o dzieciach i rozwiał wątpliwości
fot. Instagram (@katarzynacichopek)

Marcin Hakiel chyba nie ma zbyt dobrych relacji z Katarzyną Cichopek. Tancerz udziela ostatnio masy wywiadów, w których ujawnia szczegóły jego rozstania z gwiazdą „ M jak miłość”. Swego czasu zdradził, że o romansie żony z Maciejem Kurzajewskim dowiedział się dzięki pomocy detektywów. Później zarzucił prowadzącym „ Pytania na Śniadanie”, że robią sobie z niego pożywkę wśród znajomych z branży.

Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Cichopek i Hakiela na kłótni, która skończyła się płaczem. Pogarszające się relacje byłych małżonków sprawiły, że para wyprawiła dwa przyjęcia komunijne dla ich córki. Czy Helena i jej starszy brat Adam będą mieli także dwie wigilie? Hakiel zabrał głos i zdradził swoje świąteczne plany.

Marcin Hakiel o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. „Nie żałuję niczego”

Tancerz udzielił wywiadu portalowi dziennik.pl i zdradził, czy żałuje rozmowy o rozstaniu z żoną, którą pokazano w programie „Miasto Kobiet” TVN Style. - Ja generalnie nie żałuję niczego, co w moim życiu się wydarzyło. Podjąłem decyzję, że udzielę tego wywiadu i dobrze się po tym czułem. (...) Nie muszę się chować za jakimiś znajomymi. Ja wiem, że żadnych ustaleń z moją byłą małżonką nie złamałem, jeśli chodzi o ten wspomniany wywiad, więc wszystko jest ok - stwierdził.

Hakiel nie tylko zarzucił Cichopek ukrywanie się za „znajomymi” czy „informatorami portali plotkarskich”. Wyjaśnił też, że musiał przerwać milczenie, ponieważ miał dosyć plotek na swój temat. W dalszej części rozmowy zapewnił, że najważniejsze jest dla niego dobro dzieci. Adam i Helena to najważniejsze osoby w jego życiu.

Redakcja poleca

Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Spędzą święta razem z Katarzyną Cichopek?

Gwiazdor zdradził, jak wygląda jego codzienne życie. Lwią część czasu spędza u boku swoich pociech. - Rano odwożę dzieci do szkoły, potem je odbieram, normalne życie normalnego rodzica. Lubimy spędzać razem czas, lubimy w weekendy gdzieś wyjechać. Wydaje mi się, że jestem normalnym ojcem. Zajmuje się dziećmi w tym czasie, kiedy one są ze mną. Mnie najbardziej cieszy to, że one z chęcią do mnie przychodzą. To jest dla mnie największy sukces - wyznał w rozmowie z dziennik.pl.

Pytany o to, czy dla dobra dzieci spędzi święta razem z byłą żoną, stanowczo zaprzeczył. - Nie, no wspólne to nie (śmiech). Mamy ustaloną opiekę rodzicielską i w tym roku pierwszą część świąt dzieci są z mamą, a później ja je przejmuje. Jakie plany? Mamy dopiero początek listopada (śmiech). Prezentów też nie trzeba ukrywać, bo to już nie są małe dzieci, syn ma 14 lat, córka 10 i prezenty nie są już najważniejsze. Myślimy o tym, żeby może gdzieś wspólnie wyjechać, spędzić razem czas z dala od zgiełku miasta, ale zobaczymy - zdradził.

Źródło: Radio ZET/dziennik.pl

Nie przegap
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl