Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel robią dziecku dwie komunie. Nie chcą się spotkać

2 min. czytania
08.05.2023 11:02
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat relacji z Katarzyną Cichopek. Okazało się, że między byłymi małżonkami nie jest najlepiej. Sytuacja jest napięta do tego stopnia, że nie chcą urządzać razem dziecku komunii świętej.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel robią dziecku dwie komunie. Nie chcą się spotkać
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 17 lat tworzyli zgrane małżeństwo. Para doczekała się dwójki dzieci i nic nie wskazywało na to, by miało się coś między nimi psuć. Niestety uśmiechy posyłane na ściankach były tylko przykrywką. Małżonkowie poinformowali w ubiegłym roku, że chcą się rozstać. Oficjalnie rozwiedli się w sierpniu 2022.

Zobacz też:  Hakiel pochwalił się ukochaną. "Zamieniłeś Tico na Porsche" [FOTO]

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek – relacje po rozwodzie

Niedługo po rozwodzie pary media obiegła wieść o tym, że Katarzyna Cichopek szczęście odnalazła w ramionach swojego telewizyjnego partnera – Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel też znalazł nowy obiekt uczuć, jednak nie ukrywał w mediach, że rozwód był dla niego trudnym przeżyciem.

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Wprost” Hakiel otworzył się na temat relacji z byłą żoną. Rozwiał plotki na temat tego, że utrzymuje z nią dobre kontakty.

Redakcja poleca

- Gdzieś nawet czytałem taki artykuł, że podobno mamy super relacje, widujemy się z moją byłą partnerką i jej nowym partnerem – to jest wyssane z palca. No chyba, że ktoś miło, gładko i przyjemnie się rozstał, to może wtedy tak się da? Choć dla mnie to nie jest naturalne. Nie oszukujmy się, taki idealny sztuczny twór nie istnieje – stwierdził.

Marcin Hakiel nie spotka się z Katarzyną Cichopek na komunii dziecka

Byli małżonkowie są jednak zmuszeni do komunikacji. W końcu wychowują dwójkę dzieci. Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia ukazujące byłych małżonków na zawziętej dyskusji za szkołą ich pociech. Rozmowa skończyła się jednak płaczem obu stron.

Zobacz też:  Łzy i spięcie między Cichopek i Hakielem. Wiadomo, o co poszło

- Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole; mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach – powiedział tancerz w rozmowie z tygodnikiem.

Wywiadówki to jednak maksimum. Okazało się, że para nie dogadała się w sprawie komunii 10-letniej Heleny. Hakiel i Cichopek zdecydowali, że urządzą dziecku oddzielne przyjęcia po nabożeństwie.

- Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno – poinformował gwiazdor.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl