Obserwuj w Google News

Jak wygląda nowa dziewczyna Brada Pitta? Jest 27 lat młodsza

2 min. czytania
14.11.2023 13:44
Zareaguj Reakcja

Brad Pitt uchodzi za najbardziej kochliwego gwiazdora Hollywood. Do tej pory był dwukrotnie żonaty – był mężem Jennifer Aniston, a później Angeliny Jolie. Po rozwodzie z tą ostatnią nie stworzył dłuższego i stałego związku. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy na jego drodze pojawiła się Ines de Ramon. Kim jest dziewczyna 59-latka?

Brad Pitt ma nową dziewczynę
fot. James McCauley/REX/Rex Features/East News

Brad Pitt romansował m.in. z Christiną Applegate, Gwyneth Paltrow czy też z Demi Moore. Jego małżeństwo z Jennifer Aniston przetrwało tylko 5 lat – jeszcze gdy para była w separacji, aktor związał się z Angeliną Jolie. Po 9 latach, w 2014 roku, Brad Pitt ponownie stanął przed ołtarzem, ale już 2 lata później Jolie wystąpiła o rozwód, tłumacząc decyzję różnicami nie do pogodzenia. Formalnie rozstali się dopiero w kwietniu 2019 roku. Od tamtej pory Brad Pitt podrywał m.in. Emily Ratajkowski i Nicole Poturalski, ale nie stworzył dłuższej relacji z żadną kobietą. Teraz zagraniczne media donoszą, że nowy związek aktora to coś naprawdę poważnego.

Zobacz także:  Hakiel spędzi święta z Cichopek? Wspomniał o dzieciach i rozwiał wątpliwości

Brad Pitt chwali się nową partnerką

O związku Brada Pitta i Ines de Ramon mówi się od listopada 2022 roku. Wtedy też 59-letni aktor i 32-letnia projektantka biżuterii pojawili się razem publicznie. Plotki podsycał fakt, że kobieta była jeszcze wtedy żoną Paula Wesleya, aktora znanego z „Pamiętników Wampirów”. Chociaż pozostawali w separacji, to media miały pole do popisu.

Redakcja poleca

Najwidoczniej przez rok coś zmieniło się w relacjach Pitta i de Ramon, ponieważ magazyn „People” poinformował, że aktor oficjalnie przedstawia projektantkę jako swoją dziewczynę. Informator serwisu przekazał, że to pierwszy prawdziwy związek 59-latka od momentu rozwodu z Angeliną Jolie. Jednak Brad Pitt ma się wstrzymywać, aby przedstawić 32-latkę swoim dzieciom i wprowadzić ją do rodziny.

ines-de-ramon-dziewczyna-brada-pitta
fot. Photo Image Press/Shutterstock/Rex Features/East News

- To nie tak, że nie kocha Ines, po prostu chce mieć pewność, że ten związek przetrwa długą drogę, zanim on zrobi ważny krok – przekazał informator „People”. Dobrze układa się nie tylko u Brada Pitta, ale też u Leonardo DiCaprio. Ten miał po uszy zakochać się w młodszej modelce i poważnie myśli o ustatkowaniu się...

Źródło: Radio ZET/People

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER